Page 1 of 9

Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 02:07 12. Feb 2009
by Rejty
Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Sraz se uskuteční v sobotu 28. února 2009 v Plzni od 19:00. V hospodě U Kance. Už jsme tam byli jednou na podzim. Točí se zde desítka, dvanáctka a dobře tu vaří. Zamluveno je 15 míst, ale věřím, že se vejde lidí víc v případě potřeby. Snažte se dorazit včas!

Web:

http://www.pilsnerpubs.net/restaurace/u-kance/

Jdou:

- Rejty, Krata, Theogil, Awadar, Nomis, Roko, Jonny, Dengrasse, Marwin, Neithan, Sorrow, Prasivka, Jaara, Lord_Berserk, Groll, photter, kucik

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 02:08 12. Feb 2009
by Krata
já tam dorazim určitě

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 02:25 12. Feb 2009
by Pajule
možná přijde i kouzelník s hlavou mnicha :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 08:36 12. Feb 2009
by Theogil I
Pokud se nic závažného nestane přijedeme. T.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 10:37 12. Feb 2009
by igor
Taky

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 10:51 12. Feb 2009
by Theogil I
Rejty neblbni, já sotva dojdu z kanclu na WC, pěšky to nedojdu do Plzně ani za nic, já bych přece jen raději dojel. :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:09 12. Feb 2009
by nomis_b
Hele B+B jedou zase autem ? Nemate fleka?

PS: ne ze by to minule nebyl hezky vylet, ale dojedeme tentokrat opravdu az tam :wink:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:17 12. Feb 2009
by DenGrasse
Pojedu jen v případě, že bude z Prahy a zpět odvoz, pač sem bez auta.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 11:54 12. Feb 2009
by pepa48
nevim, nejnevhodnější termín ze všech, ach jo :| možná budu muset poprvý vynechat.. ale třeba se mi povede někdy dorazit, těžko říct

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:07 12. Feb 2009
by Theogil I
nomis_b wrote:Hele B+B jedou zase autem ? Nemate fleka?

PS: ne ze by to minule nebyl hezky vylet, ale dojedeme tentokrat opravdu az tam :wink:
Fleka určo máme, ale víš jak to je. vždycky když sedneš k nám do auta tak se něco pokazí ... posledně to byl propálený píst. :lol:
Doufám, že to brácha čte a nechá opravit alespoň ty brzdy ... bo včera to bylo peklo, s tímhle bych opravdu jet nechtěl.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 14:07 12. Feb 2009
by Jonny
Samozřejmě dorazim... :wink:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 16:40 12. Feb 2009
by Hassan
Nejspis dorazim taky +1 :lol: Jo a jedu taky autem z Prahy takze misto mam tez i dve snad nebot mam maly vuz

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 17:49 12. Feb 2009
by Neithan1
SLOVACI (Neithan a Marvin) dorazia !!!!!!!!!!!

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:30 12. Feb 2009
by Krata
Tak J+K pojedou svym DMmobilem a v Kolíně naberou M+N, Takže B+B+N by teoreticky nemuseli J+K ani vyzvedávat, jenom by jsme mohli spolčit někde cesty

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 12:42 13. Feb 2009
by Theogil I
Krata wrote:Tak J+K pojedou svym DMmobilem a v Kolíně naberou M+N, Takže B+B+N by teoreticky nemuseli J+K ani vyzvedávat, jenom by jsme mohli spolčit někde cesty
Jojo pokud se nám podaří dostat tentokrát až do Kolína můžeme se srazit tam. :mrgreen: