Page 1 of 2

Povrchní fórum

Posted: 15:21 12. Feb 2009
by Anderson I
Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká část fóra, kam nemají přístup podtemňáci? Něco na plánování odvetných výprav a podobně.
Předem děkuji za odpověď.

Re: Povrchní fórum

Posted: 15:23 12. Feb 2009
by Tretas
ano funguje to. měl bys to mít ve foru pro quildy a spolky, pokud nemáš požádej DM....

Re: Povrchní fórum

Posted: 17:42 12. Feb 2009
by Anderson I
Díky za radu a děkuji DMku, které mě to nastavilo.

Re: Povrchní fórum

Posted: 13:46 13. Feb 2009
by Godried
Tez bych chtel pozadat o pristup k tomuto foru, dekuji :D

Re: Povrchní fórum

Posted: 15:22 13. Feb 2009
by -speck-
Já tedy ve skupine "guildy a spolky" tak nic nemam a pise mi to přistup odepřen.

Re: Povrchní fórum

Posted: 15:51 13. Feb 2009
by nomis_b
jo no ono tam musis dostat pristup od DM. do te doby tam nic mit nebudes.

Je to tak proto, ze to existuje paralelne pro podpovrchnany, a tak pri prihlaseni na foru by nekdo podtemnej, nez dostane pristup k sobe cetl co se planuje nahore..

Re: Povrchní fórum

Posted: 15:53 13. Feb 2009
by Rejty
Nikdo tam stejně nic nepíše. Hlavně, že někteří hráči dělali na fóru scény, že má podtemno vlastní fórum a oni ne...

Re: Povrchní fórum

Posted: 15:58 13. Feb 2009
by kucik
Do toho v podtemnu taky ne. Pokud někam, tak do vlastních quild, což je imho správný řešení.

Re: Povrchní fórum

Posted: 16:00 13. Feb 2009
by DenGrasse
jo pod to se podepisuju... třeba to fórum pro zamýšlený (a dávno schválený) alchymistický cech :D

Re: Povrchní fórum

Posted: 16:23 13. Feb 2009
by nomis_b
DenGrasse wrote:jo pod to se podepisuju... třeba to fórum pro zamýšlený (a dávno schválený) alchymistický cech :D
Kdyby si mel trpaslika, tak Klan Nordovych Kladiv zhani nejakeho alchymistu :wink:

Re: Povrchní fórum

Posted: 13:11 16. Feb 2009
by DenGrasse
Můj elf rozhodně není rasista ani sociálně zatížený. Je ochoten zjevit svou moudrost a umění i zakrslým, nemytým a hlučným individuím... Tedy pokud nejsou chudí. :mrgreen:

Re: Povrchní fórum

Posted: 13:26 16. Feb 2009
by Theogil I
DenGrasse wrote:Můj elf rozhodně není rasista ani sociálně zatížený. Je ochoten zjevit svou moudrost a umění i zakrslým, nemytým a hlučným individuím... Tedy pokud nejsou chudí. :mrgreen:
Hej braši slyšíte tu navoněnó vižli, pré zakrslý, nemytý a hluční *rozléhá se mohutný hlas celou hospodou* . Tak poslůchaj holobrátku, myl sem sa nejní to hani čtvrt roka takže vo špině nemože byt řeč. Vo tem že by na mě bylo neco zakrslýho nemože byt řeč, šak sa voptaj svojej starej *ozývá se hrozný smích* ha že mlůvím drobátko nahlas, no ba ináč bych sa neslýšel co mlůvím ha to by byl větší průšvih.
Ha teď vážno, celo by to neco na hojení ran, hale pořádnýho, ne tu vodičku na mazání klůbů so prodáva kdejaká babula.

Re: Povrchní fórum

Posted: 16:33 16. Feb 2009
by DenGrasse
*Elf vytahuje malou knížečku s nápisem: Slovník trpasličího blekotání, nářečím zvaného a chvíli v ní listuje. Poté ji zaklapne, vítězoslavně se usměje a praví:*
Tož poslůchaj... au, muj jazyk... ogáre.. ehm.. ne.. nezakrslý, středně hlučný a jen mírně zanedbaný. Možeš rituální řeči stranou dát, o věcech které být zelené.. ehm, nejisté?* kouká znovu do knížečky*. Stará *mručí potichu*.. stará.. to tu neni. Nevadí jestli ty být halasný. Když mít peníze, nebýt divný, být extravangantní... hm, tohle slovo v trpasličtině nic neznamená... Jestli mít zlato, moct dostat lektvar, co ze skoro mrtvýho... ehm... ogařa udělá dva takový. Teda, ne dva skoro mrtvý ogařa, ale jeden skoro jako dva zdravej. Kuš huj sláva obchod být! Žádné upalování.. hm.. hranice? mezi rasa!
*Zpocený elf si rozmotává jazyk*

Re: Povrchní fórum

Posted: 19:58 16. Feb 2009
by paja13
nomis_b wrote:
DenGrasse wrote:jo pod to se podepisuju... třeba to fórum pro zamýšlený (a dávno schválený) alchymistický cech :D
Kdyby si mel trpaslika, tak Klan Nordovych Kladiv zhani nejakeho alchymistu :wink:
tech je dost jen jim nesmi blbci vyhrozovat sekanim noh a vyhazovat je ze zahradky v hospode jak kdyby jim patrila :o)

Re: Povrchní fórum

Posted: 21:04 16. Feb 2009
by Tretas
von to myslel jako že by si někdo vyrobil trpoše čaroděje. teda aspoň doufám že k Norďákum nepujde nějakej cfelf magič :-D to by Jorg asi nepřežil :mrgreen: