Page 1 of 2

LETNÍ SRAZ THALIE

Posted: 14:33 28. May 2007
by Rejty
Mel bych navrh, ze by se v lete o prazdninach udelal velky sraz Thalie na cely vikend (od patku az do nedele). Ne jen posedet do hospody, jelikoz nas zrejme pocti svoji navstevou i Slovaci, tak aby se sem netahli jen kvuli jednomu veceru v hospode. 8) Zajimalo by mi, jestli by byl zajem...

Sraz by se konal na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse by se domluvilo, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil :wink: Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! :twisted:

Prosim vsechny, aby se vyjadrili a hlasovali, i ti, kteri neprijedou. Vse se musi dopredu domluvit. Davam to sem kvuli tomu s velkym predstihem. Pokud bude zajem, napisi sem terminy a domluvime se kdy. Diky

Posted: 14:39 28. May 2007
by pepa48
tohle si urcite nenecham ujit... jen doufam ze to nedopadne tak, ze by tam jelo jen nase Plzensky jadro, to by byla velka skoda... tak nevahejte a vsichni pojedte :twisted:

Posted: 14:50 28. May 2007
by Hassan
Jo jo ja s tim srazem taky pocitam rad prijedu a budu se na vsechny tesit...

Posted: 14:59 28. May 2007
by OneHeart
já bych přijel, záleží ale na termínu

Posted: 15:04 28. May 2007
by Morn
Jestli vše dopadne dobře tak určitě :twisted: a na celý víkend :twisted:

Posted: 15:11 28. May 2007
by marii
Presne tak..zalezi na terminu:)))....alel bylo by to prima..kdyby se to vydarilo:)

Posted: 15:15 28. May 2007
by Daanri
Bolo by to super a som za...len zalezi od terminu a par dalsich veci...ale dufam ze vsetko vyjde ako ma a vsetci sa sretneme :wink:

Moc pěkný

Posted: 18:03 28. May 2007
by Žorž
Hmm. Tak to zní docela, nebo spíš....hmm...naprosto....SKVĚLE![/color]

Nadšeně pročítám....hrady! Ony vlastně existují i mimo Thalii, by mne zajímalo, jak taková opravdová pevnost vypadá. ;) A Krkovička.... krása. Stan tedy nebude nejspíš potřeba? No, nechám rozplývání se nad tímhle výborně vypadajícím plánem a řeknu zkrátka ANO. Pokud vše vyjde s různými všemožnými i nemožnými týdny o prázdninách, tak se tam konečně objevím.... a vlastně poprvé potkám lidi, které znám už asi půl roku. :)

Posted: 18:08 28. May 2007
by photter
tak jelikož sem z Varů, nemám to daleko, že :lol:
ale něco slibovat můžu až bude jasnej termín

Posted: 18:12 28. May 2007
by Kiri
hhh, no parada, takovej malej letni tabor. Uz ani nevim jak to tam chodi, budicek v sest? Spani pod sirakem. Kdo bere suda???? :lol:

Posted: 18:13 28. May 2007
by Rejty
Budicek v pul osmy, v osm snidane a v pul devaty nastup 8) Na obcerstveni se jeste domluvime...

Posted: 18:19 28. May 2007
by Sylmael
Nepridem.

Posted: 18:20 28. May 2007
by Pajule
chacha pokud se vse vydari tak bych se taky mohla stavit :twisted: :twisted: :twisted:

Posted: 18:35 28. May 2007
by Krata
V 8 !! Tak brzo ráno, to jste lidi !?! :D
Taky, až bude termín, ale snad by jsme se už konečně mohl přijet s Jonnym podivat, ale nic ještě není jistý

Posted: 18:44 28. May 2007
by igor
Krata wrote:...
V 7, v 6 vstává služba ;)