LETNÍ SRAZ THALIE
Posted: 14:33 28. May 2007
Mel bych navrh, ze by se v lete o prazdninach udelal velky sraz Thalie na cely vikend (od patku az do nedele). Ne jen posedet do hospody, jelikoz nas zrejme pocti svoji navstevou i Slovaci, tak aby se sem netahli jen kvuli jednomu veceru v hospode.
Zajimalo by mi, jestli by byl zajem...
Sraz by se konal na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse by se domluvilo, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil
Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! 
Prosim vsechny, aby se vyjadrili a hlasovali, i ti, kteri neprijedou. Vse se musi dopredu domluvit. Davam to sem kvuli tomu s velkym predstihem. Pokud bude zajem, napisi sem terminy a domluvime se kdy. Diky
Sraz by se konal na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse by se domluvilo, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil
Prosim vsechny, aby se vyjadrili a hlasovali, i ti, kteri neprijedou. Vse se musi dopredu domluvit. Davam to sem kvuli tomu s velkym predstihem. Pokud bude zajem, napisi sem terminy a domluvime se kdy. Diky