Page 1 of 1

Sebestahování

Posted: 19:55 16. Feb 2009
by ravangorn
Ten název možná trochu mate, ale je tomu tak :) . Nevim jestli to dělá jenom mě, ale pokaždé když převtělený upadnu do bezvědomí objeví se mi v inventáři moje vlastní převtělená kůže s jejími vlastnostmi (pokud budu umírající trol tak bude mít kůže vlastnosti +5 obnovení). Bohužel se kůže smí znovu navléci až na 21 levelu :) (nedá se to vybavit, takže se nedá nasadit :-))

Re: Sebestahování

Posted: 21:16 16. Feb 2009
by kucik
Eh, no, to jsou vlastne vlastnosti te promeny v kombinaci se systemem shazovani predmetu s regeneraci. Ta kuze by se asi mela znicit misto shozeni.

Re: Sebestahování

Posted: 11:51 17. Feb 2009
by DenGrasse
pokud si jí nasadíš, jistě budou mít DM radost :mrgreen: ale neboj, nepřežije relog... :mrgreen:

Re: Sebestahování

Posted: 12:29 17. Feb 2009
by ravangorn
Už mám v inventáři dvě z trola :D tak nevim jak je to s tim relogem :)

Re: Sebestahování

Posted: 10:46 18. Feb 2009
by DenGrasse
v inventáři ti vydrží věčně, ale jakmile je použiješ (nasadéš), z invu ti zmizí... a potom ti relog odstraní ty efekty a je po všem. :mrgreen:

Re: Sebestahování

Posted: 19:08 18. Feb 2009
by zachy
kdesi na forku byla debata proc kdyz clovek umira tak se mu sunda (pokud ma) prsten obnovy tak jestli to neni taky tim.. jinak bys byl za 2 kola zase zivej s tim regenem trola:)

Re: Sebestahování

Posted: 19:41 18. Feb 2009
by kucik
Je. Píšu to o pár příspěvků vejš.