Page 1 of 1

sovy mudrost

Posted: 00:53 17. Feb 2009
by fuxxo
upravovalo sa toto kuzlo u druida??? lebo je na okruhu 5 (aspon myslim)
a v popise je ze dava mudrost 1/2 lvl druida cize ja som na lvl 16 malo by to dat +8 a dava to "iba"+6...
hmmmm...?

Re: sovy mudrost

Posted: 01:03 17. Feb 2009
by pepa48
a nemáš už nějaké předměty v moudrosti? nepřesáhne to maximální bonus +12, tak jestli nebude problém v tom...

Re: sovy mudrost

Posted: 06:56 17. Feb 2009
by fuxxo
hmm...
takze ked mam svoju mudrost 20 a +6 za predmety tak to kuzlo mi to zvedne jen do 32 teda dalsich +6 ?!! :(
tak potom jasno...
a iunonsky kamen by sa mi este priratal??? teda +2 alebo +4 (34/36)
:?: :?: ten ma aky max?
dik

Re: sovy mudrost

Posted: 07:49 17. Feb 2009
by Sveneld
vsechno ma dohromady max +12, tj. kouzla, ioun, predmety

Re: sovy mudrost

Posted: 12:19 17. Feb 2009
by nomis_b
Presne to je ten duvod, proc se ty predmety uvolnili... protoze magovi, kterej hraje jen na IQ uz stejne vice, jak +8 nepomuze, ale valecnik muze mit treba +8/+8 sila/odolnost kdyz se to sescita, takze mu to pomuze daleko vice, nez magovi (a ze mag je vzdycky frajer to je myslim vsem jasne :wink: )

Re: sovy mudrost

Posted: 12:40 17. Feb 2009
by pepa48
nomis_b wrote:...a ze mag je vzdycky frajer to je myslim vsem jasne
všem ne, ale pravda to je :mrgreen:

Re: sovy mudrost

Posted: 12:43 17. Feb 2009
by Rejty
pepa48 wrote:
nomis_b wrote:...a ze mag je vzdycky frajer to je myslim vsem jasne
všem ne, ale pravda to je :mrgreen:
Podle toho kterej mág. :lol:

Re: sovy mudrost

Posted: 15:56 17. Feb 2009
by nomis_b
frajer je vzdycky, ale jde vo to, zda jen keca, nebo jestli je to pravda :lol:

Re: sovy mudrost

Posted: 16:00 17. Feb 2009
by kucik
Jednoduše řečeno. Je to kvůli výhodám jednoabilitovýho buildu.