Page 1 of 1
score verze NWN
Posted: 22:26 20. Feb 2009
by Pendragon1362
Ahoj nově jsem se přidal a hned do začátku mám veliký problém. Muj klic nefunguje. mam neverwinter ze scorecka a nemuzu se prihlasit protoze to má i někdo jiný. strávil jsem u pc několik hodně hodin abych se sem dosatl a ted nemuzutak prosím o nejake rseni
Re: score verze NWN
Posted: 22:40 20. Feb 2009
by Miky
Proto pokud máte NWN ze Score a chcete hrát beze strachu, že když odlognete, tak už se nelognete zpět, nechejte si poslat od Score náhradní klíč. Pošlou vám ho na žádost e-mailem na uživatelské podpoře.
http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=554
Re: score verze NWN
Posted: 08:45 21. Feb 2009
by Pajule
nebo eyistuje program na vygenerování klíče...vim , že mě to tak ypárkrát blblo , tak mi to Rejty poslal a já ěnco anšla a od tý doby pohoda

Re: score verze NWN
Posted: 08:58 21. Feb 2009
by Addieau
No, rovněž bych doporučila spíš ten program. Ne, že by ze Score nic neposílali, ale já na ten klíč musela čekat přes týden. Docela dlouho jim to tam trvá

Re: score verze NWN
Posted: 13:07 21. Feb 2009
by George
Skore pošle originální klíč a myslím, že záleží jak kdy, mě ho poslali do myslím 3 dnů. Program, co ho vygeneruje vytváří imho pirátskej CD klíč.
Re: score verze NWN
Posted: 10:37 23. Feb 2009
by kucik
Neboli pokud to potřebuješ okamžitě, vygeneruj si ho, ale zároveň zažádej score o originální a pak si ho změníš.
Re: score verze NWN
Posted: 21:36 27. Feb 2009
by Eowarin
Mě ho neposlali vůbec a to sem tam psal asi 4x, žádná odpověď. Asi na ně dojdu.
Re: score verze NWN
Posted: 13:55 03. Apr 2009
by Skipp
Hej v Score bol nwn??? Do haja preco sa zas o tom dozveedam ako posledny, kedy to bolo? NEda sa to este nejak objednat??? Hhhhh

Re: score verze NWN
Posted: 14:04 03. Apr 2009
by kucik
Protože čteš topicy až po několika měsících

Re: score verze NWN
Posted: 14:07 03. Apr 2009
by Skipp
kucik wrote:Protože čteš topicy až po několika měsících

No,mam take dni ze sï urobim kavu sadnem za forum a listujem stare topicy a dozvedam sa kadeco.
Takze uz na to mozem zabudnut hm?

Re: score verze NWN
Posted: 14:29 03. Apr 2009
by kucik
To asi jo.
Ale jinak se dá nwn pořád ještě sehnat. Já jsem ho někdy v zimě kupoval.
Re: score verze NWN
Posted: 09:52 07. Apr 2009
by Bahnak
no, ja měl s koupi NWN problemy jako hrom, verze platinum (zaklad + oba datadisky) už od leta nešla sehnat a i když jsem ji objednaval přes zhruba všechny netove obchody, přišel mi od každé zpět email, že zboží je již prodáno a výrobce momentálně ani neplánuje dělat další placky...
Základní CDčka NWN jsem tedy sehnal v zapadlém krámku v nějaké vesnici, kde ani nevěděli co to je... (za cca 500kč) a příběh shánění obou datadisků je kapitola sama o sobě...
Každopádně sehnat NWN neni až zase tak jednoduché....
Re: score verze NWN
Posted: 09:57 07. Apr 2009
by kucik
Já jsem normálně kouknul na google a asi na třetí pokus našel krám, ve kterym měli všechny datadisky.
Re: score verze NWN
Posted: 14:15 10. Apr 2009
by innfra
Jó tak jsem se zase o restartu dostal k nějakému povědomému topiku
Taky mám NWN ze score, dobrá instalačka, ale CEP přiloženej je nefunkční(u mě, musel jsem stáhnout novej) a už vůbec jsem nečekal že by score posílalo náhradní klíče... Možná tam zkusím napsat, on by se ten origoš klíč mohl hodit...