Page 1 of 1

Opilost

Posted: 02:47 29. May 2007
by jitka
Dnes po restartu ve 2.00 jsem se pripojila do hry a najednou se mi obevila hlaska "uz skoro nic necitis " :wink: a za chvilku "nadvlada nad telem je ta tam" Laura byla opila aniz by neco pila :lol: Takova opicka zadarmo 8) Jediny co mi vadi ze sni nemuzu jit ani do mesta neustale se mi vali po zemi nebo se vsleka :oops: :oops: Prosim kouknete se nato :P Dekuji i za chudinku (ne)opilou Lauru :wink:

Posted: 10:13 29. May 2007
by chlor
jo, to se mi taky děje... :)

Posted: 11:43 29. May 2007
by Fidorka
Nemáte vysedávat po zakouřených putykách a nechat na sebe dýchat opilé trpaslíky ! :lol: :lol:

Posted: 11:49 29. May 2007
by jaara
Jo, to bylo prepsani v skriptu opilosti/najezenosti, ktere se projevilo ted pri oprave :), zkuste se vyspat ;). Nastaveno v databazi tak, aby vetsinu populace tahle chyba v matrixu minula ;).

Posted: 13:59 29. May 2007
by Anurin
Fidorka wrote:Nemáte vysedávat po zakouřených putykách a nechat na sebe dýchat opilé trpaslíky ! :lol: :lol:
Mluvil tu někdo o trpaslících? Jestli ano, doufám že jen v dobrém *brousí sekyru* :D

Posted: 22:24 29. May 2007
by Fidorka
Jasně že mluvil ! O trpaslících dobře naložených ... v lihu ! A to jsou přeci všichni trpoši ne ? :twisted: