Page 1 of 1
Opilost
Posted: 02:47 29. May 2007
by jitka
Dnes po restartu ve 2.00 jsem se pripojila do hry a najednou se mi obevila hlaska "uz skoro nic necitis "

a za chvilku "nadvlada nad telem je ta tam" Laura byla opila aniz by neco pila

Takova opicka zadarmo

Jediny co mi vadi ze sni nemuzu jit ani do mesta neustale se mi vali po zemi nebo se vsleka

Prosim kouknete se nato

Dekuji i za chudinku (ne)opilou Lauru

Posted: 10:13 29. May 2007
by chlor
jo, to se mi taky děje...

Posted: 11:43 29. May 2007
by Fidorka
Nemáte vysedávat po zakouřených putykách a nechat na sebe dýchat opilé trpaslíky !

Posted: 11:49 29. May 2007
by jaara
Jo, to bylo prepsani v skriptu opilosti/najezenosti, ktere se projevilo ted pri oprave

, zkuste se vyspat

. Nastaveno v databazi tak, aby vetsinu populace tahle chyba v matrixu minula

.
Posted: 13:59 29. May 2007
by Anurin
Fidorka wrote:Nemáte vysedávat po zakouřených putykách a nechat na sebe dýchat opilé trpaslíky !

Mluvil tu někdo o trpaslících? Jestli ano, doufám že jen v dobrém *brousí sekyru*

Posted: 22:24 29. May 2007
by Fidorka
Jasně že mluvil ! O trpaslících dobře naložených ... v lihu ! A to jsou přeci všichni trpoši ne ?
