Page 1 of 1

stan

Posted: 11:01 24. Feb 2009
by Salyr
sme si chteli udelat piknyk na lodi cestou do kel a hazru tak sme na ty lodi rozdelali stan kdyz sme vypluly tak ten stan proste zmizel a nikdo ho nemel.
Jako me ten stan stal 700 zlatejch tak bych ho rad spatky on byl dobrej.

Re: stan

Posted: 11:11 24. Feb 2009
by Kiri
Salyr wrote:sme si chteli udelat piknyk na lodi cestou do kel a hazru tak sme na ty lodi rozdelali stan kdyz sme vypluly tak ten stan proste zmizel a nikdo ho nemel.
Jako me ten stan stal 700 zlatejch tak bych ho rad spatky on byl dobrej.
uz si nekdy videl stan na lodi??? namornikum prekazel na palube, tak te ho zahodili do more :lol:

Re: stan

Posted: 11:17 24. Feb 2009
by kucik
:D Ten stan zůstal pořád na tom samym místě, kde jste ho rozdělali. Jenomže vy jste se přesunuli z moře do přístavu, nebo z přístavu na moře.

Re: stan

Posted: 11:20 24. Feb 2009
by Krata
Ber to takhle, stan si rozdělal na lodi, kde logicky neměl co dělat, tak ti ho námořníci zabavili :D

Re: stan

Posted: 11:41 24. Feb 2009
by Neithan1
ze ste si tam rovno nepostavili barak, ten by vam len tak nezahodili.. tak jako !

Re: stan

Posted: 12:18 24. Feb 2009
by Salyr
tyjo ja pridu o 700 zlatejch a stan a vy si ze mne jeste delate srandu.

Re: stan

Posted: 12:23 24. Feb 2009
by DieHardMan
Uvedom si že s tou srandou si začal sám. Postaviť stan na lodi je naozaj proti logike.

:|

Re: stan

Posted: 12:24 24. Feb 2009
by nomis_b
EH no , zivot je krutej.
ale k tematu:

Kdyz by sis ten stan rozdelal az na mori, a zabalil si ho pred tim, nez doplujes, tak by se mu nic nestalo.
Kdyb si ho rozdelal na mori ale nestihl pred dojezdem lodi zbalit, taky by zustal na lodi a musle by si ho potkat, az by si jel zase tou stejnou lodni linkou.

A je fakt, ze kdyby is se tou lodi vratil zpet do vychoziho pristavu a nikdo pred tebou by ti ten stan nezbalil, mel by tam stale byt.

Stan proste zustava v te same lokaci, kde zacal. cestovnai lodi neni takove, ze se s tebou pohybuje lod, ale nacte se lokace, ktera vypad ze ses na lodi a pak se nacte lokace pristavu.
Slo by to osetrit tak, ze by si dal stanu listek, ale jelikoz nema inventar, tak by se z hlediska poctu ruznych stanu muselo delat dost vyjimek atd.. a je to skriptovani celkem zbytecne navic, kdyz ten stan zbalit jde.

Re: stan

Posted: 14:27 24. Feb 2009
by kucik
To je jeden z duvodu, proc v pristavu a na lodich kapitani, kormidelnici a podobna verbez hlasi, ze uz brzo lod prijede do pristavu.

Re: stan

Posted: 15:43 24. Feb 2009
by Tretas
kapitán to hlási tak pul sekundy před dojezdem/odjezdem... nebo aspon me to tak delá

Re: stan

Posted: 16:15 24. Feb 2009
by Neithan1
zbytocne pokracovat v tejto diskuzii