Page 1 of 1
Co přidat do Hag Graru?
Posted: 16:43 24. Feb 2009
by zachy
Tak jsem uz po nekolikaty prosmejdil Hag Grar a nenasel jsem tam nikde obleceni pro carodeje... teda kdyz nemyslim ten sortiment v cene statisícu

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 00:03 08. Mar 2009
by ATom
At chodim kde chodim v okoli Hag Graru, nemohu najit jil na těžení. Je nutný na dělání forem do kovařiny. Tak bych se chtěl zeptat jestli by ho tam někdo dal?

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 00:14 08. Mar 2009
by zachy
ale je tam... musis hledat

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 02:17 08. Mar 2009
by ATom
Už jsem to našel takže diky moc.

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 02:37 10. Mar 2009
by Miky
Určitě by to chtělo barvíře, image je pro zlouny důležitá

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 02:50 10. Mar 2009
by G14
jo jo k tomu barviri se priklanim

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 18:38 10. Mar 2009
by Marvin
Ked som Hag testoval za postavu tak som zistil, ze sa tam nepridavaju xp za novo objavenu lokaciu. Pretrvava to stale? Vsimol si to vobec niekto iny okrem mna, ci to len ja som taky xp hunter?

Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 18:45 10. Mar 2009
by Rejty
V městech se nedostává.
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 18:53 10. Mar 2009
by Neithan1
v Karathe jo
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 19:56 10. Mar 2009
by Rejty
Tak je to chyba.
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 21:45 10. Mar 2009
by Kiri
Tak asi kazda nove objevena, ale pochybuju ze jich este tolik zbejva....btw obcas objevim uz jednou objevenenou (teda myslim), je to shcvalne?
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 15:57 12. Mar 2009
by Bahnak
ano stav se to a podle me je to kdyz se lokace nejak prekopala, dostala novy jmeno nebo se ji zmenilo neco v nastaveni, script to bere jako ze je objevena i když po ni chodíš každej den.... ale stava se to minimalně a level na tom rozhodně nenaexpiš....
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 17:36 12. Mar 2009
by kucik
Tam je chyba, že se ukládá jméno lokace a ne tag, tudíž tam kvůli českým znakům nejspíš sql špatně vyhledává :-/
Nechce se mi to ale moc měnit, protože tim zmizej současný záznamy.
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 13:17 13. Mar 2009
by Gorrgorroth
Teď nevím jestli tam je lovec trofejí (něco jak je v Karatě Sir Hevair), ale jestli ne, hodil by se.
Re: Co přidat do Hag Graru?
Posted: 13:19 13. Mar 2009
by Rejty
Je. Než něco napíšete, tak si to ověřte.
