Page 1 of 1
Deka
Posted: 13:35 25. Feb 2009
by Hacanus
Koupil jsem si deku z dracim vzorem, po pouziti to nic nedela...
Re: Deka
Posted: 13:39 25. Feb 2009
by nomis_b
dal si to pouzit na zem?
Pokud nejni moznost pouzit na neco, toz se mozna pouzije sama pod tebe.
Pokud si vsak stal na necem , treba na mostu, jinem koberci atd... mohlo se to hodit pod to, a ty ji proste jen nevidis.
Re: Deka
Posted: 17:27 25. Feb 2009
by Tretas
nene nekteré deky fakt nechcou fungovat, prostě použiješ a nic to neudělá. kdysi jsem to tu psal, tak možná se na to zapomělo
Re: Deka
Posted: 17:30 25. Feb 2009
by kucik
Jde o to, jestli nektere, nebo nekde kupovane.
Re: Deka
Posted: 17:31 25. Feb 2009
by Rejty
Jestli je to nekde od vetečníka, tak to neřešte, budu je předělávat.
Re: Deka
Posted: 17:34 25. Feb 2009
by Tretas
jojo byl to vetešník, co mi prodal špatnou deku. takže pohoda
Re: Deka
Posted: 18:01 25. Feb 2009
by Hacanus
Pravdepodobne to byl vetesnika ale nejsem si jisty...v kazdem pripade dik

Re: Deka
Posted: 18:09 25. Feb 2009
by kucik
Ja budu ty deky stejne upravovat, aby tu promennou, ktera se ztraci, nepotrebovali.