Page 1 of 1
chrapani
Posted: 00:59 28. Feb 2009
by zachy
Chtěl jsem se jen zeptat... jakto ze nektery postavy chrapou a jiny jenom tak lezej? podle ceho to je?
Re: chrapani
Posted: 12:31 28. Feb 2009
by pepa48
neni to tak, že jen elfové nechrápou?
Re: chrapani
Posted: 12:44 28. Feb 2009
by Krata
já sem si toho ani nevšim
Re: chrapani
Posted: 16:15 28. Feb 2009
by pepa48
já mam pocit, že s tim má co dočinění ta elfí imunita na spánek, ale ruku do ohně bych za to nedal
Re: chrapani
Posted: 15:52 01. Mar 2009
by kucik
Elfove proste nechrapou
