Page 1 of 13

pad serveru

Posted: 18:21 01. Mar 2009
by paja13
dneska se znovu vratily oblibeny restarty bohuzel :o(

i pres ukladani navrat o dlouhou dobu zpatky - tak 80 lekvosu

Re: pad serveru

Posted: 09:23 08. Mar 2009
by DieHardMan
Už celkom dlhú dobu sa neviem prihlásiť... Je to tak dlho padnuté alebo je chyba medzi klávesnicou a stoličkou?

Re: pad serveru

Posted: 09:28 08. Mar 2009
by Addieau
Ne-e, je to padnuté :wink:

Re: pad serveru

Posted: 09:31 08. Mar 2009
by Hacanus
Pujde to v dohledne dobe? :shock: :shock: :shock:

Re: pad serveru

Posted: 09:41 08. Mar 2009
by DieHardMan
Díky. Veľmi mi odľahlo. Dúfam že to čoskoro pôjde. Šialene sa nudím

Re: pad serveru

Posted: 09:58 08. Mar 2009
by Hacanus
Clovek vstane v sest s chuti neco zabit a nemuuuuuzeeeeeeeee!!!!!!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

Re: pad serveru

Posted: 10:10 08. Mar 2009
by DieHardMan
A prečo sa to proste neresetne keď to padne :?: *škrabe sa na hlave*

Re: pad serveru

Posted: 10:17 08. Mar 2009
by Hacanus
*svedi ho dlane...cuka mu v prstech...nervozne beha kolem....bohapuste nadava*
:evil: :twisted: :evil:

Re: pad serveru

Posted: 10:24 08. Mar 2009
by Rejty
Restartoval jsem to, uvidíme.

Re: pad serveru

Posted: 10:50 08. Mar 2009
by Tretas
bohužel zase vytuhnul :-(

Re: pad serveru

Posted: 11:13 08. Mar 2009
by Hacanus
Jo jo chvili to slo (cca 10min) a zas je to dolu... :cry: :cry: :cry:

Re: pad serveru

Posted: 12:06 08. Mar 2009
by Corollus
Preboha nahodte to niekto! Keby ste poznali Hacanusa, vedeli by ste, ze uz nemá vela casu..... zasina sediviet a myslim ze uz mu aj vlasy zacali padat.... nehovoriac o cesticke co vychodil do podlahy.... :D :D :twisted:

Re: pad serveru

Posted: 12:13 08. Mar 2009
by igor
Restartuje se...

Re: pad serveru

Posted: 15:25 08. Mar 2009
by DieHardMan
Zase to padlo... :|

Re: pad serveru

Posted: 14:32 10. May 2009
by aster3
dnes (10. Kvě 2009) po restartu o 14 hodine kratce na to padl servr a mne se ztratilo asi 30 prutu materialu. nahrazuji se takoveto pripady nebo se proste neoplati craftit kdyz to porad pada ?