Page 1 of 13
pad serveru
Posted: 18:21 01. Mar 2009
by paja13
dneska se znovu vratily oblibeny restarty bohuzel :o(
i pres ukladani navrat o dlouhou dobu zpatky - tak 80 lekvosu
Re: pad serveru
Posted: 09:23 08. Mar 2009
by DieHardMan
Už celkom dlhú dobu sa neviem prihlásiť... Je to tak dlho padnuté alebo je chyba medzi klávesnicou a stoličkou?
Re: pad serveru
Posted: 09:28 08. Mar 2009
by Addieau
Ne-e, je to padnuté

Re: pad serveru
Posted: 09:31 08. Mar 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 09:41 08. Mar 2009
by DieHardMan
Díky. Veľmi mi odľahlo. Dúfam že to čoskoro pôjde. Šialene sa nudím
Re: pad serveru
Posted: 09:58 08. Mar 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 10:10 08. Mar 2009
by DieHardMan
A prečo sa to proste neresetne keď to padne

*škrabe sa na hlave*
Re: pad serveru
Posted: 10:17 08. Mar 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 10:24 08. Mar 2009
by Rejty
Restartoval jsem to, uvidíme.
Re: pad serveru
Posted: 10:50 08. Mar 2009
by Tretas
bohužel zase vytuhnul

Re: pad serveru
Posted: 11:13 08. Mar 2009
by Hacanus
Re: pad serveru
Posted: 12:06 08. Mar 2009
by Corollus
Re: pad serveru
Posted: 12:13 08. Mar 2009
by igor
Restartuje se...
Re: pad serveru
Posted: 15:25 08. Mar 2009
by DieHardMan
Zase to padlo...

Re: pad serveru
Posted: 14:32 10. May 2009
by aster3
dnes (10. Kvě 2009) po restartu o 14 hodine kratce na to padl servr a mne se ztratilo asi 30 prutu materialu. nahrazuji se takoveto pripady nebo se proste neoplati craftit kdyz to porad pada ?