Page 1 of 1

Sila

Posted: 11:40 02. Mar 2009
by Hacanus
Mam zakladni silu 18, vlastnim opasek sila +4, 2 prsteny sila +3 a amulet sila +3, dohromady by to tedy melo davat silu 31, ukazuje mi vsak porad jen 30...cim to je? :shock: :shock: take pri pouziti lektvaru sily se sila uz nezvysuje, zustava na hodnote 30... :?: :?: :?:

Re: Sila

Posted: 11:42 02. Mar 2009
by Rejty
Počítá se max. +12 za předměty, lektvary, atd. Už se to tu řešilo X-krát.

Re: Sila

Posted: 11:43 02. Mar 2009
by Hacanus
dekuju za briskni odpoved :D :D tenhle topic jsem asi prehledl, uz budu vedet :D :D

Re: Sila

Posted: 14:26 02. Mar 2009
by nomis_b
jo jo a ja jako po Xte reknu, ze je to taky duvod, proc se ty predmety uvolnili do objehu, protoze to zvyhodnuje viceabilitove buildy (vsechno krome cmaryfuku :mrgreen: )