Page 1 of 2

Helmy

Posted: 22:22 31. May 2007
by Sylmael
Co takto urobit dynamicke helmy. Cize na postave by bolo vidno jej tvar keby taku helmu nosila na hlave.

Asi tak nejak by to vyzeralo
Image

Slaby zaklad mam. Len treba rozvinut myslienku a plan postupu pri tvorbe.
Budem potrebovat urcite nejaku pomoc. Zaujemcom vysvetlim co presne je potrebne spravit a zadelim ulohy. (ale len seriozne sa ozyvajte, je to strasna robota na cas)

Co je mozne ocakavat od vysledku prace (do buducna, moze sa to zmenit)
- helmy niesu vizualne efekty prilepene na hlavu ale plnohodnotne modely ktore sa daju ofarbit
- je mozne dorobit aj nestandartne helmy ako klubuky, parochne, satky na usta, celenky, koruny...
- kedze helma nieje vizualny efekt tak po nasadeni stale funguju jej vlastnosti!
- planujem, ze by bolo mozne skryt pri niektorych helmach vlasy aby nepresahovali cez helmu

PS:Moze sa stat ze narazim na nejaku prekazku, ktora vsetky plany zhodi ako domcek z kariet. Takze necakajte ze to bude na 100% urcite.

Re: Helmy

Posted: 22:41 31. May 2007
by Rejty
To by bylo pekny. :D

Posted: 11:37 01. Jun 2007
by jaara
ehm, nejsou nahodou uz v CEPu2? akorat staci dat do obchodu...

Posted: 16:24 01. Jun 2007
by Sylmael
@Jaara : Are you sure?

Posted: 17:15 01. Jun 2007
by Rejty
Tam nic takovyho neni. :roll:

Posted: 17:22 01. Jun 2007
by Sorrow
Ja si taky myslim, ze jsem je uz nekde videl...
Ale urcite nejsem proti novinkam.
PS: to by je musel mit kazdy i ten co by je nechtel?


Sorrow

Posted: 17:40 01. Jun 2007
by Sylmael
Mozno ste ich videli na Equlibrii, ale tie su z nwnvaultu. A niesu to prave helmy len vizualne efekty (ako kuzlo). Toto je nieco nove, co som nikde na vaulte nenasiel.

@Sorrow : Podla mna by to mohlo byt povinne. Ale to zistim az ked sa mi prihlasia ludia do tohoto projektu a prediskutujeme navrhy.

Posted: 00:11 03. Jun 2007
by Sylmael
Zda sa ze nikto nema zaujem o toto. Nik sa mi neprihlasil dobrovolne na ICQ ani PM. Tak projekt konci. Sami ste si zvolili svoj osud. :?

Posted: 15:54 03. Jun 2007
by Pajule
Sylmael wrote:Zda sa ze nikto nema zaujem o toto. Nik sa mi neprihlasil dobrovolne na ICQ ani PM. Tak projekt konci. Sami ste si zvolili svoj osud. :?

ja bych ti pomohla,ale nevim jak :cry:

Posted: 18:27 03. Jun 2007
by Sylmael
Uz nic z toho Pajky. Nebol o to ani vazny zaujem preto som to zrusil. Ale dik za trosku no opozdenu snahu o spolupracu. :oops:

Posted: 18:29 03. Jun 2007
by Rejty
Treba casem nekdo zajem dostane :wink:

Posted: 18:32 03. Jun 2007
by Daanri
Ono problem je ze je malo scripterov resp celkovo ludi co take veci dokazu spravit a maly by chut nieco take robit...ja keby som sa v tom vyznal tak uz sa davno toho chytim...ale bohuzial :(

Posted: 18:36 03. Jun 2007
by Sylmael
Na toto netrebalo scriptera ale cloveka bez duse ktory sa bude hrabat v stovke suborov a prepisuje v nich niektore texty. Scripty boli davno hotove. Mne trebalo len tie modely upravit a bolo ich dost.

Posted: 18:38 03. Jun 2007
by Daanri
No ked budem mat po statniciach (cca 2tyzdne) a vysvetlis mi co treba prepisovat a ako nato a budem to vediet tak ti s tym pomozem...ale budes musiet velmi presne vysvetlit o co sa konkretne jedna.

Posted: 18:40 03. Jun 2007
by Theo
Sylmael wrote:Na toto netrebalo scriptera ale cloveka bez duse ktory sa bude hrabat v stovke suborov a prepisuje v nich niektore texty. Scripty boli davno hotove. Mne trebalo len tie modely upravit a bolo ich dost.
ROFL