Page 1 of 4

Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 23:35 03. Mar 2009
by monstera
Doporučuji brát si s sebou k PC nějakou detektivku, doba než se vyrobí třeba jen +1 zbraň je příšerná ! Nové uspořádání je skutečně snaha otrávit kraftery co nejvíc.
Nevíte někdo , zda a kdy je v provozu Mintaka ?

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 23:40 03. Mar 2009
by Rejty
Lol! Přeju příjemný hraní na Mintace! :mrgreen:

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 23:41 03. Mar 2009
by kucik
Dekujeme za tve podnetne pripominky, ktere nam pomahaji k vyladeni sveta a vlevaji vzdy vice a vice chuti k tvorbe sveta pro vsechny hrace Thalie.

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 23:43 03. Mar 2009
by --Bragner--
Craft už je upraven? No supr, jsem se těšil "rychle loguje aby to šel vyzkoušet" Dííky moc velvážení.

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 23:47 03. Mar 2009
by Rejty
Nezapomeň si to, kuciku, všechno zapsat!

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 00:19 04. Mar 2009
by igor
monstera wrote:Doporučuji brát si s sebou k PC nějakou detektivku, doba než se vyrobí třeba jen +1 zbraň je příšerná ! Nové uspořádání je skutečně snaha otrávit kraftery co nejvíc.
Nevíte někdo , zda a kdy je v provozu Mintaka ?
Na jednu stranu si stěžuješ, že trvá dlouho než vycraftíš +1 zbraň. Na druhou stranu machruješ že si můžeš koupit cokoliv, protože máš nacraftěno několik milionů...
To že craftíš nejvíc ze všech neznamená, že když se to nelíbí tobě, tak je to špatný. Mintaka určitě běží, výhoda pro tebe bude, že ti nikdo nevytěží zdroje, nikdo tě neokrade, nikoho nepotkáš...

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 00:24 04. Mar 2009
by Neithan1
to uz mi pripada ako s jachymom, preco nemozu byt vsetci najstarsi hraci thalie ako photter

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 00:33 04. Mar 2009
by kucik
Protoze by to tu byla sama zvrhla elfka?

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 00:34 04. Mar 2009
by Neithan1
no a !? Zvrhle elfky maju 100% pozornost DM (viz. galerie)

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 08:21 04. Mar 2009
by Theogil I
No a možná jste taky nespravedliví a třeba má Monstera drobátek pravdu. Nebudu se k tomu vyjadřovat dokud to nevyzkouším, ale třeba je to opravdu zase druhý extrém, co kdo víme, když to nezkusíme. Zkusím dneska +2 kuši nebo luk a zítra vám písnu jak dlouho jsem to dělal aby jsme se mohli bavit o konkrétních věcech ju? :wink:

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 08:45 04. Mar 2009
by nomis_b
jop. nikod nerika, ez je to konecna verze, zadani bylo jasne : zbran +5 at se dela X hodin. vo tech +1 sme se zas tak moc nebavili.

Ale xpu je z teho stejne, jen proste misto 10mecu udelas 1 mec. porad se na nem da vydelat a muzu rici, ze vice nez drive. Jestli se ukaze, ze e to extremne pomale, muzeme tam treba dat jeste vetsi zisky, protoze nam to opravdu nezruinuje ekonomiku, kdyz jich crafter udela jen treba 10denne. kazdopadne ty uplne nejtezsi zbrane se moc zrychlovat nebudou, u tech nizsich uvidime.

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 09:10 04. Mar 2009
by monstera
kucik wrote:Dekujeme za tve podnetne pripominky, ktere nam pomahaji k vyladeni sveta a vlevaji vzdy vice a vice chuti k tvorbe sveta pro vsechny hrace Thalie.
Ne že bych si nevážil práce, kterou do toho dáváte, ale zdá se mi, že se to uhýbá špatným směrem. Hra má především hráče bavit, a to včetně kraftu. Nevidím ale nic zábavného na tom, že relativně hodně dlouhou dobu musím čumět na obrazovku, na které se kromě animace postavy nic neděje, než se třeba oseká pitomý polínko.
A proč se ptám na MIntaku ? Kdysi jsem hrál ARK 2 a líbil se mi tamější kraft. Ta skončila, ale Mintaka má být jakýsi ideový kříženec mezi Alhambrií a ARK2, a je to snad jediný svět, na kterém jsem ještě nebyl a rád bych poznal, jak ten kraft vyřešili tam, ale podle statistik Sdružení on line zábavy je v provozu jen občas, většinou však ne....

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 09:58 04. Mar 2009
by --Bragner--
monstera wrote: Hra má především hráče bavit, a to včetně kraftu. Nevidím ale nic zábavného na tom, že relativně hodně dlouhou dobu musím čumět na obrazovku, na které se kromě animace postavy nic neděje, než se třeba oseká pitomý polínko.
a některý to zase baví ted když to nemusíš vyrábět jak na běžícím páse a trvá to dlouho - máš za to stejný expy a prodáš to za dobrou cenu

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 10:15 04. Mar 2009
by Theogil I
No a ve všem je nutno hledat kompromis ... jen mi prosím tě netvrď, že ti přijde extra zábavné stát 2 hodinky, které si za celý den po práci vyšetříš na vlastní zábavu, u výrobního nástroje a postoupit při výrobě o třeba 20% aby jsi to mohl po týdnu práce prodat s 20% ziskem oproti výrobním nákladům. Tohle mi nepřijde příliš věrohodné a neumím si to představit. To leda, jak tu nekdo napsal si na příslošný dvojklik napsat makro a bavit se u vedle puštěné televize.

Čísla jsou smyšlená, nezakládají se na pravdě ani skutečných hodnotách, jak říkám, nejdříve to vyzkoušejte a pak se dohadujte.

Re: Novinky v kraftu - prodloužení doby práce

Posted: 10:31 04. Mar 2009
by nomis_b
Vsechno je v ramci jednani, nikdo tady netvrdi, ze je to definitvni. Muzu treba zvetsit interakci postavicky, nebo s ni neco obcas udelat.

hm, a jestli nejakej DM najde hrace s makrem, tak to osetrim proti tomu :mrgreen:

kazdopadne zisky.. kdyz se ukaze, ze opravdu ty casy jsou dostatecne dlouhe a ze se nevyrabi ve velkem a nikdo na tom nejni schopnej ryzovat miliony, vubec by mi nevadilo zisky zvednout treba i na 40%
napr bych to videl:

mec +1 v obchode 10.000
ciste naklady craftera 3000
prodej pres stolek : 4200
cisty zisk : 1200

kazdopadne pockame tak tyden, nez o sedne a zmeny se ukazou. Ja vcera zkousel nejakou medenou zbroj, a ta se vyrabela relativne v pohode. nebylo to tak, ez bych u toho usnul. U tech slozitejsich vyrobku je to opravdu zdlouhavejsi, ale zase vam pribyvaji xpy stejne, jako kdzy ste predtim klikali jak magori, protoze se vam to udelalo za 10sekund.

Kazdopadne odstraneni hromadne vyroby vidim jako krok spravnym smerem.
Jen je skoda, ze sem to uz predtim neudelal, ale spise crafterum na vyssich lvlech urychloval vyrobu, nez abych zpomalil nejtezsi vyrobky.