Page 1 of 1

Obírání po smrti

Posted: 01:09 04. Mar 2009
by Freddy
Rádo bych zde nespokojeně zafunělo nad tím že se zlodějum při smrti jde sebrat nejen zlato ale i věci označené jako ukradnuté.

SIce chápu jak to původně asi bylo myšleno, dostihnu zloděje co mně očoroval ,klepnu ho a seberu mu to co mně ukradl ale já sem dnes tak přišel o docela důležitou věc a to při drowím nájezdu. po smrti moji postavy.

Byla to jediná věc co moje postava ještě za času co se dalo krást ukradla.

Chápejte mně , zloděj křičí že ho okradli :D ,ale skutečně je to dobrý nápad dávat systémově najevo že se v tomhle směru "vyplatí" zabít a obrat hlavně tohle povolání?

Re: Obírání po smrti

Posted: 08:49 04. Mar 2009
by nomis_b
musim napsat o co se presne edna za veci. Ja sem se ted snazil oddelat crafterske suroviny a vyrobky (krome alchymie) aby nebyli kradene. Samozrejme, ze ty co ted mate kradene uz takove zustanou, jedna se jen o nove udelane veci !!
pokud je to jeste neco z craftu stale kradenee, napiste to do chyb.

pokud nenapisete co to presne je za chyby,nedaji se opravit.

Re: Obírání po smrti

Posted: 10:14 04. Mar 2009
by Freddy
Po obrání zmizeli suroviny do alchymie a Modrej Iounskej kámen (ukradnutej) , takže je asi všechno v pořádku.

Pro zloděje z toho vyplívá nezůčastňovat se žádnejch PvP akcí , protože to skutečně zamrzí.

Re: Obírání po smrti

Posted: 10:18 04. Mar 2009
by Theogil I
Hmmm možná tolik jako když ti někdo šlohne modrý Iounský kámen na který dlouho šetříš. :?
Opravdu s tebou cítím. :wink:

Re: Obírání po smrti

Posted: 10:33 04. Mar 2009
by Freddy
Theogil I wrote:Hmmm možná tolik jako když ti někdo šlohne modrý Iounský kámen na který dlouho šetříš. :?
Opravdu s tebou cítím. :wink:
Jde mně o o že se dá OOC přijít na to proč se dá pod jakoukoliv záminkou zabít právě zloděj, protože se to prostě vyplatí .

Za jakých okolností a důvodu proč byl ukradnutej ten Iounskej kámen to tu nikdo neřeší .

Re: Obírání po smrti

Posted: 10:45 04. Mar 2009
by Theogil I
Freddy wrote:
Theogil I wrote:Hmmm možná tolik jako když ti někdo šlohne modrý Iounský kámen na který dlouho šetříš. :?
Opravdu s tebou cítím. :wink:
Jde mně o o že se dá OOC přijít na to proč se dá pod jakoukoliv záminkou zabít právě zloděj, protože se to prostě vyplatí .

Za jakých okolností a důvodu proč byl ukradnutej ten Iounskej kámen to tu nikdo neřeší .
Jak ooc poznám zloděje? Výpis hráčů zrušen, takže pokud se nepodkope sám nebo ho někdo IC či OOC neodhalí veřejně, nevidím důvod na ně pořádat lov. A pokud po smrti můžeš přijít o kradené věci a moc tě to mrzí tak nekraď a nebude tě mít co mrzet. :wink: Taky mám zloděje, nekradu a nestěžuji si. A nejsem sám, takže to bude zase jen věc názoru a případného kompromisu.

Re: Obírání po smrti

Posted: 10:58 04. Mar 2009
by Freddy
Dobře mám teda ještě takovou malou vsuvku ..
Lidi nekupujte nic od postav co jakoliv připomínaj zloděje ! IC, OOC, půlčíci samo sebou (ty jsou všichni v jednom pytli) , nikdy nevíte kde to ta jasná čorka šlohla :D Při prvním PvP střetnutí máte po žížalkách :wink: přijdete o to.

Re: Obírání po smrti

Posted: 11:08 04. Mar 2009
by Theogil I
Freddy wrote:Dobře mám teda ještě takovou malou vsuvku ..
Lidi nekupujte nic od postav co jakoliv připomínaj zloděje ! IC, OOC, půlčíci samo sebou (ty jsou všichni v jednom pytli) , nikdy nevíte kde to ta jasná čorka šlohla :D Při prvním PvP střetnutí máte po žížalkách :wink: přijdete o to.
No vidíš, že se domluvíme :lol: . Já věděl že kompromis najdeme a budou všichni spokojení a bude krásný božský klid. :lol:

Re: Obírání po smrti

Posted: 11:13 04. Mar 2009
by Rejty
Nevím, proč se tu řeší kradení věcí, když půjdou krást jen peníze. :wink:

Re: Obírání po smrti

Posted: 11:16 04. Mar 2009
by Theogil I
To víš nemohl jsem si pomoct, jse prostě parchant a pomalu zapomínám na příkoří způsobená ... omlouvám se.

Re: Obírání po smrti

Posted: 12:27 04. Mar 2009
by nomis_b
OOC : zlodej = povolani zlodej

IC: nekdo me obere o prachy = zlodej
IC: nekdo me zabije aby mi sebral bracy = bandita

OOC zlodeje neodhalis diky vypisu a IC je jich na serveru pulka.. to si muzu do zlodeju nadavat jak chci..

Re: Obírání po smrti

Posted: 12:28 04. Mar 2009
by Rejty
OOC je to tulák, ne zloděj. Je to špatně přeložený...

Re: Obírání po smrti

Posted: 13:31 04. Mar 2009
by Freddy
Ha! Nějaké chmatáčské božstvo se smilovalo ,padnul server a Iounskej kamínek mám zase zpátky ! :lol:


Kdo mně kvuli tomu sejme postavu toho znectim na foru *směje se*


:mrgreen:

Re: Obírání po smrti

Posted: 11:13 05. Mar 2009
by DenGrasse
Tak konečně víme, odkud vítr fouká s těmi pády serveru... :mrgreen: