Page 1 of 1

Prechod na jiny druh persistence

Posted: 11:57 05. Mar 2009
by monstera
Rejty uveřejnil varování
Varovanie
OdeslatNapsal: 16:55 04. Bře 2009

Vemte si všechny věci ze starých perzistentních trezorů. Co nevidět budou nové (zřejmě po restartu).

Chci se zeptat : už se něco s tím dělalo ?
a týká se to taky soukromých persitentních truhel?

Opravdu nevím, kam bych umístil vše, co mám v truhle, do invu se mi to nemůže vejít !
Co je změnou ohroženo a jak ?
co tam lze nechat?
nebo vše co tam zůstane zmizí ?

Re: Prechod na jiny druh persistence

Posted: 12:13 05. Mar 2009
by kucik
Jeste se s tim nic nedelalo. Rejty zacne pravdepodobne trezory v bankach, nevim, jestli dneska vymeni zaroven soukromme bedny.

Soukromych beden se to tudiz tyka.
Ohrozeno je vse, protoze ta stara truhla proste zmizi. Zaznamy v databazi samozrejme zustanou, ale je pracny zbytecne zarizovat prevody databazovych tabulek, pokud s tim maji problem dva hraci.
Dalsi moznost je nechat docasne vedle sebe oba typy persistence.
To muzu vyexportovat tabulky a predmety jim vrati DM.

Re: Prechod na jiny druh persistence

Posted: 14:02 05. Mar 2009
by monstera
kucik wrote:Jeste se s tim nic nedelalo. Rejty zacne pravdepodobne trezory v bankach, nevim, jestli dneska vymeni zaroven soukromme bedny.

Soukromych beden se to tudiz tyka.
Ohrozeno je vse, protoze ta stara truhla proste zmizi. Zaznamy v databazi samozrejme zustanou, ale je pracny zbytecne zarizovat prevody databazovych tabulek, pokud s tim maji problem dva hraci.
Dalsi moznost je nechat docasne vedle sebe oba typy persistence.
To muzu vyexportovat tabulky a predmety jim vrati DM.
Ideální by bylo, nevím zda je to možné, tam tu druhou bednu strčit ve hře, abych si mohl věci přendat z jedné do druhé. Pokud to nejde, tak aspoň určit přesný čas, kdy bude bedna měněna, abych nemusel celou dobu čekání na změnu stát vedle bedny, s narvaným inventářem nejdůležitějsích věcí a se slzou v oku pri pohledu na zbytek, který se nevešel...

Re: Prechod na jiny druh persistence

Posted: 14:56 05. Mar 2009
by kucik
Tak vzhledem k tomu, ze musi Rejty upravit lokaci a behem restartuprehrat modul, tak to tam nejde strčit ve hře. Věci kdzžtak dodatečně vztáhnu z databáze a dá ti je třeba DM.