gnoli
Posted: 15:08 05. Mar 2009
neviem ako vam ale mne trosku chybaju gnoli co boli nedaleko ivory...
len som sa chcel spytat ze ci sa planuju niekam zaradit?
len som sa chcel spytat ze ci sa planuju niekam zaradit?
ako nenarazal som nato aby boli pri Ivory ale celkovo na Thalii ze by sa mohli niekde nachadza...kucik wrote:Když mě přijde divný, že by se na malej plácek okolo Ivory vešli skřeti a harpyje z Dorenu, zlobři z vršků, Ogriloni odvedle a ještě Gnollové.
bandité u karathy jsou, zrovna včera jsem je po dlouhé době potkal... k jejich vlastní škodě (od doby co jsem vynalezl lektvar ochrany před magií, jsou druhý až patnáctý)Anderson I wrote:Tak k tomu se přidám, těch mi je opravdu líto. A taky chudáčci bandité, bez nich je ta lokace u Karathy taková prázdná.
je to oblíbený místo pro low-lvl. kreatury... choděj tam trénovat na začínajících dobrodruzíchkucik wrote:Když mě přijde divný, že by se na malej plácek okolo Ivory vešli skřeti a harpyje z Dorenu, zlobři z vršků, Ogriloni odvedle a ještě Gnollové.
ale ale trafena hus zagagalaDaanri wrote:Nebojte gnollove budou, mam uz pre nich vyhliadnute nadherne miestecko, ale asi to uz nebudu taky chudacikovia ako predtym.