Page 1 of 1

gnoli

Posted: 15:08 05. Mar 2009
by fuxxo
neviem ako vam ale mne trosku chybaju gnoli co boli nedaleko ivory...
len som sa chcel spytat ze ci sa planuju niekam zaradit?

Re: gnoli

Posted: 15:19 05. Mar 2009
by Anderson I
Tak k tomu se přidám, těch mi je opravdu líto. A taky chudáčci bandité, bez nich je ta lokace u Karathy taková prázdná.

Re: gnoli

Posted: 15:24 05. Mar 2009
by kucik
Když mě přijde divný, že by se na malej plácek okolo Ivory vešli skřeti a harpyje z Dorenu, zlobři z vršků, Ogriloni odvedle a ještě Gnollové.

Re: gnoli

Posted: 15:29 05. Mar 2009
by Jonny
Eště trollové a nemrtví :mrgreen:

Re: gnoli

Posted: 15:31 05. Mar 2009
by Anderson I
To je taky fakt. Spíš je to škoda, že tam nemůžou být, protože pro nízký lvl to byla slušná lokace. Ale co, jsou i jiné. :-)

Edit: A troglodyti a cikáni :-)

Re: gnoli

Posted: 15:40 05. Mar 2009
by Theogil I
Nedej bože jezevci :twisted: nejkrvelačnější to zrůdy na Thalii.

Re: gnoli

Posted: 15:48 05. Mar 2009
by fuxxo
kucik wrote:Když mě přijde divný, že by se na malej plácek okolo Ivory vešli skřeti a harpyje z Dorenu, zlobři z vršků, Ogriloni odvedle a ještě Gnollové.
ako nenarazal som nato aby boli pri Ivory ale celkovo na Thalii ze by sa mohli niekde nachadza...
co som mal info od Daanriho ten hovoril ze by mala byt nejaka pevnost?!

Re: gnoli

Posted: 16:10 05. Mar 2009
by Daanri
Nebojte gnollove budou, mam uz pre nich vyhliadnute nadherne miestecko, ale asi to uz nebudu taky chudacikovia ako predtym. :wink:

Re: gnoli

Posted: 16:17 05. Mar 2009
by DenGrasse
Anderson I wrote:Tak k tomu se přidám, těch mi je opravdu líto. A taky chudáčci bandité, bez nich je ta lokace u Karathy taková prázdná.
bandité u karathy jsou, zrovna včera jsem je po dlouhé době potkal... k jejich vlastní škodě (od doby co jsem vynalezl lektvar ochrany před magií, jsou druhý až patnáctý) :mrgreen:

Re: gnoli

Posted: 16:19 05. Mar 2009
by DenGrasse
kucik wrote:Když mě přijde divný, že by se na malej plácek okolo Ivory vešli skřeti a harpyje z Dorenu, zlobři z vršků, Ogriloni odvedle a ještě Gnollové.
je to oblíbený místo pro low-lvl. kreatury... choděj tam trénovat na začínajících dobrodruzích :mrgreen:

Re: gnoli

Posted: 17:12 05. Mar 2009
by fuxxo
Daanri wrote:Nebojte gnollove budou, mam uz pre nich vyhliadnute nadherne miestecko, ale asi to uz nebudu taky chudacikovia ako predtym. :wink:
ale ale trafena hus zagagala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: gnoli

Posted: 20:14 05. Mar 2009
by Rejty
Tak šup do toolu a pomocte Daanrimu s pevností!