Page 1 of 2

NWN 2x

Posted: 14:09 06. Mar 2009
by zachy
Nevite jak se da hrat NWN ve dvou oknech? Bylo by to fajn :)
(jestli to nekdo vi a neni to zakazany... pls)

Re: NWN 2x

Posted: 14:34 06. Mar 2009
by pepa48
lol to snad nemyslis vazne?

Re: NWN 2x

Posted: 14:35 06. Mar 2009
by kucik
Ve windows nevim. Na linuxu to samozřejmě jde. Jen bych nechtěl vidět, za co by taková hra stála.

Re: NWN 2x

Posted: 14:38 06. Mar 2009
by Rejty
To jako chceš hrát dvě postavy najednou? No, radši sem nebudu už mit psát, protože by to nebylo hezký.

Re: NWN 2x

Posted: 14:46 06. Mar 2009
by kucik
To by na Windows mohl asi dost těžko, takže předpokládám, že chce hrát na dvou serverech zároveň.

Re: NWN 2x

Posted: 15:41 06. Mar 2009
by nomis_b
he eh asi jo.. mega casovej creeper :mrgreen:

Re: NWN 2x

Posted: 16:22 06. Mar 2009
by Erkwinn
Dá se hrát NWN ve dvou oknech celkem dobře i na jednom serveru, akorát jsou celkem dlouhý průchody lokacema a samozřejmě nemůžeš moc překlikávat..

Re: NWN 2x

Posted: 16:38 06. Mar 2009
by monstera
nomis_b wrote:he eh asi jo.. mega casovej creeper :mrgreen:
Řekl bych, že spíš to je krafter, který chce využít dlouhý čas, který jenom čumím na obrazovku, kde se nic neděje, pouze moje postaička maká......

Re: NWN 2x

Posted: 16:43 06. Mar 2009
by Hassan
To je tak kdyz lidi moc chlastaj pak je napdasj sami hovadiny :lol:

Re: NWN 2x

Posted: 16:53 06. Mar 2009
by kucik
Erkwinn wrote:Dá se hrát NWN ve dvou oknech celkem dobře i na jednom serveru, akorát jsou celkem dlouhý průchody lokacema a samozřejmě nemůžeš moc překlikávat..
Aha a jak řešíš konflikt klíčů? To už windows uměj dvě oddělený instance jedný aplikace? Že by to už začal být operační systém? :mrgreen:

Re: NWN 2x

Posted: 16:56 06. Mar 2009
by nomis_b
nwn staci kopirovat... horsi je, ze se aplikace jmenuje uplne stejne a bezi stejne veci.. to vetsinou windows nedovedou pochopit.

Re: NWN 2x

Posted: 17:21 06. Mar 2009
by Miky
Kdysi jsem pár dní hrál paralelně nwn a wow (pak mě ta stupidní hovadina omrzela). Myslím že není o co stát...
Hrát dvě postavy na jednom serveru je jasná sviňárna, pokud to někdo zkusí, asi se mu to velmi rychle zatrhne a hrát na jiných, na jednom expit aktivně na druhé pasivně je zoufalství, kterým od sebe odeženeš hráče i DM...
Takže NWN2x je rozhodně nesmysl...

Re: NWN 2x

Posted: 17:23 06. Mar 2009
by zachy
Noo.. nikde jsem nenasel ze je to zakazany, tak jsem se chtel zeptat... Prave na zabiti dlouhyho casu pri craftu. Ale jestli to je takhle.. tak v pohode. Driv sem hral Lineage 2 a tam sem s jednou postavou sedel na namku a prodaval sem veci zatimco druha expila

Re: NWN 2x

Posted: 17:36 06. Mar 2009
by Rejty
Mě ani vesnu nenapadlo, že by někoho napadla taková hovadina!

Re: NWN 2x

Posted: 17:43 06. Mar 2009
by zachy
Nevedel sem ze to bude brany jako hovadina.. jak rikam v Lineage to bylo normalni.

Ale tak dobra me to ani tak moc nevadi.. jen sem to chtel vedet tot vse