Page 1 of 2
NWN 2x
Posted: 14:09 06. Mar 2009
by zachy
Nevite jak se da hrat NWN ve dvou oknech? Bylo by to fajn

(jestli to nekdo vi a neni to zakazany... pls)
Re: NWN 2x
Posted: 14:34 06. Mar 2009
by pepa48
lol to snad nemyslis vazne?
Re: NWN 2x
Posted: 14:35 06. Mar 2009
by kucik
Ve windows nevim. Na linuxu to samozřejmě jde. Jen bych nechtěl vidět, za co by taková hra stála.
Re: NWN 2x
Posted: 14:38 06. Mar 2009
by Rejty
To jako chceš hrát dvě postavy najednou? No, radši sem nebudu už mit psát, protože by to nebylo hezký.
Re: NWN 2x
Posted: 14:46 06. Mar 2009
by kucik
To by na Windows mohl asi dost těžko, takže předpokládám, že chce hrát na dvou serverech zároveň.
Re: NWN 2x
Posted: 15:41 06. Mar 2009
by nomis_b
he eh asi jo.. mega casovej creeper

Re: NWN 2x
Posted: 16:22 06. Mar 2009
by Erkwinn
Dá se hrát NWN ve dvou oknech celkem dobře i na jednom serveru, akorát jsou celkem dlouhý průchody lokacema a samozřejmě nemůžeš moc překlikávat..
Re: NWN 2x
Posted: 16:38 06. Mar 2009
by monstera
nomis_b wrote:he eh asi jo.. mega casovej creeper

Řekl bych, že spíš to je krafter, který chce využít dlouhý čas, který jenom čumím na obrazovku, kde se nic neděje, pouze moje postaička maká......
Re: NWN 2x
Posted: 16:43 06. Mar 2009
by Hassan
To je tak kdyz lidi moc chlastaj pak je napdasj sami hovadiny

Re: NWN 2x
Posted: 16:53 06. Mar 2009
by kucik
Erkwinn wrote:Dá se hrát NWN ve dvou oknech celkem dobře i na jednom serveru, akorát jsou celkem dlouhý průchody lokacema a samozřejmě nemůžeš moc překlikávat..
Aha a jak řešíš konflikt klíčů? To už windows uměj dvě oddělený instance jedný aplikace? Že by to už začal být operační systém?

Re: NWN 2x
Posted: 16:56 06. Mar 2009
by nomis_b
nwn staci kopirovat... horsi je, ze se aplikace jmenuje uplne stejne a bezi stejne veci.. to vetsinou windows nedovedou pochopit.
Re: NWN 2x
Posted: 17:21 06. Mar 2009
by Miky
Kdysi jsem pár dní hrál paralelně nwn a wow (pak mě ta stupidní hovadina omrzela). Myslím že není o co stát...
Hrát dvě postavy na jednom serveru je jasná sviňárna, pokud to někdo zkusí, asi se mu to velmi rychle zatrhne a hrát na jiných, na jednom expit aktivně na druhé pasivně je zoufalství, kterým od sebe odeženeš hráče i DM...
Takže NWN2x je rozhodně nesmysl...
Re: NWN 2x
Posted: 17:23 06. Mar 2009
by zachy
Noo.. nikde jsem nenasel ze je to zakazany, tak jsem se chtel zeptat... Prave na zabiti dlouhyho casu pri craftu. Ale jestli to je takhle.. tak v pohode. Driv sem hral Lineage 2 a tam sem s jednou postavou sedel na namku a prodaval sem veci zatimco druha expila
Re: NWN 2x
Posted: 17:36 06. Mar 2009
by Rejty
Mě ani vesnu nenapadlo, že by někoho napadla taková hovadina!
Re: NWN 2x
Posted: 17:43 06. Mar 2009
by zachy
Nevedel sem ze to bude brany jako hovadina.. jak rikam v Lineage to bylo normalni.
Ale tak dobra me to ani tak moc nevadi.. jen sem to chtel vedet tot vse