Page 1 of 1

Zakopávání

Posted: 14:29 02. Jun 2007
by chlor
po zakopání předmětu do země se na zemi objeví modrej flek (při najetí myší nebo tabnutí) s nějakym podivnym popiskem...což tak trochu nesplňuje tu pravou funkci zakopávání :-)

Posted: 14:32 02. Jun 2007
by Sylmael
Vie sa o tom. A pochybujem ze to niekto opravi...
Zakopavanie bolo hlavne robene nato aby si hraci mohli pre seba spravit quest. Napr zakopes niekde zlataky a potom vedies skupinku hracov pomocou imaginarnej mapy a akoze hladate poklad.