Page 1 of 1

Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 13:53 08. Mar 2009
by Skipp
Práve stojím pred Azharovim kňazom Sirinom a pozerám si niektoré jeho ceny...všímam si že lektvar léčení 1ks stojí - 4356 zl, to je dosť na jeden flakon. Je to v poriadku?
A prečo už nepredáva staré dobré velké aj malé balíčky liečenia? Pekne 1ks po 170zl či tak nejak to bývalo...

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 14:11 08. Mar 2009
by Tretas
Skipp wrote:Práve stojím pred Azharovim kňazom Sirinom a pozerám si niektóre jeho ceny...všímam si že lektvar léčení 1ks stojí - 4356 zl, to je dosť najeden flakon. Je to v poriadku?
A prečo už nepredáva staré dobré velké aj malé balíčky liečenia? Pekne 1ks po 170zl či tak nejak to bývalo...
myslim že to je cena za flakon, který ti vylečí životy do plna

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 14:13 08. Mar 2009
by Skipp
Tretas wrote:
Skipp wrote:Práve stojím pred Azharovim kňazom Sirinom a pozerám si niektóre jeho ceny...všímam si že lektvar léčení 1ks stojí - 4356 zl, to je dosť najeden flakon. Je to v poriadku?
A prečo už nepredáva staré dobré velké aj malé balíčky liečenia? Pekne 1ks po 170zl či tak nejak to bývalo...
myslim že to je cena za flakon, který ti vylečí životy do plna
to sa mi nejak nezdá,neviem...nebudem to ale testovať :), ja,taký švorc?

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 14:19 08. Mar 2009
by Lord_Berserk
esi je to uzdrav (12) vyleci za 150hp

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 14:29 08. Mar 2009
by Skipp
Lord_Berserk wrote:esi je to uzdrav (12) vyleci za 150hp

noo je to uzdrav (11) tak preto...?
Ok ale tie balíčky tam chýbajú

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 14:52 08. Mar 2009
by Lord_Berserk
jo to je vono.... to kupuj raci po 10 *dabelskej smich* :twisted:

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 15:09 08. Mar 2009
by Skipp
Lord_Berserk wrote:jo to je vono.... to kupuj raci po 10 *dabelskej smich* :twisted:

:shock: tak to už jo....43K, to by som musel asi vyzabíjať celé podtemno ,aby som tolko nalootil,hm? :twisted:

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 15:17 08. Mar 2009
by nomis_b
tam je daleko, daleko vice... :wink:

ael urpimne mi prijde ze na povrchu je teho zalta jeste vic, staci jen dobre hledat a nebat se :mrgreen:

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 15:21 08. Mar 2009
by Skipp
nomis_b wrote:tam je daleko, daleko vice... :wink:

ael urpimne mi prijde ze na povrchu je teho zalta jeste vic, staci jen dobre hledat a nebat se :mrgreen:

Veď ja viem :mrgreen: mne je to jasne...som len chcel trocha šťuchnúť Berserkra

A tie balíčky??? Čo sa stalo...skonˇila zmluva s dodávatelom,alebo...?

Re: Finančná kríza už aj na thalii???

Posted: 13:02 09. Mar 2009
by DenGrasse
nekupuj léčivé lektvary od kněze, odvádí vysoké poplatky církvi... církevní hodnostáři musej taky z něčeho žít.
najdi si PC alchymistu, dostaneš ho podstatně levněji... :wink: