Page 1 of 1

Zemědělské nářadí...

Posted: 18:14 08. Mar 2009
by marii
Prosím,chtěla jsem se zeptat..myslíte,že by byla možnost někde,kdekoliv,sehnat nasadu na hrábě? ..Popř i celé hrábě..což by bylo asi jednodušší:))))...Pro Miawill samozrejme:)

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 18:28 08. Mar 2009
by Rejty
V lese? V Globusu? :mrgreen:

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 18:35 08. Mar 2009
by Lord_Berserk
Rejty dela na sidlisti hrabace listi ma jich plnej sklep :wink:

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 18:36 08. Mar 2009
by Rejty
Ale nemuzu postradat ani jedny!

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 16:06 12. Mar 2009
by Bahnak
ale teď vážně.... mě se doma jedny válejí na dvorku a nikdo je nepoužívá, stav se jestli chceš....
Praha - Ruzyně, Karlovarská....

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 18:34 12. Mar 2009
by Freddy
marii wrote:Prosím,chtěla jsem se zeptat..myslíte,že by byla možnost někde,kdekoliv,sehnat nasadu na hrábě? ..Popř i celé hrábě..což by bylo asi jednodušší:))))...Pro Miawill samozrejme:)


:mrgreen: :D :mrgreen:

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 21:36 12. Mar 2009
by marii
Jen zasveceni vedi:))))...ty hrabe Miawill ale fakt potrebuje:))))

Re: Zemědělské nářadí...

Posted: 23:24 12. Mar 2009
by Lord_Berserk
a nesluselo by ji to vic s vidlema ? :idea: