Page 1 of 1
Zemědělské nářadí...
Posted: 18:14 08. Mar 2009
by marii
Prosím,chtěla jsem se zeptat..myslíte,že by byla možnost někde,kdekoliv,sehnat nasadu na hrábě? ..Popř i celé hrábě..což by bylo asi jednodušší:))))...Pro Miawill samozrejme:)
Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 18:28 08. Mar 2009
by Rejty
V lese? V Globusu?

Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 18:35 08. Mar 2009
by Lord_Berserk
Rejty dela na sidlisti hrabace listi ma jich plnej sklep

Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 18:36 08. Mar 2009
by Rejty
Ale nemuzu postradat ani jedny!
Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 16:06 12. Mar 2009
by Bahnak
ale teď vážně.... mě se doma jedny válejí na dvorku a nikdo je nepoužívá, stav se jestli chceš....
Praha - Ruzyně, Karlovarská....
Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 18:34 12. Mar 2009
by Freddy
Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 21:36 12. Mar 2009
by marii
Jen zasveceni vedi:))))...ty hrabe Miawill ale fakt potrebuje:))))
Re: Zemědělské nářadí...
Posted: 23:24 12. Mar 2009
by Lord_Berserk
a nesluselo by ji to vic s vidlema ?
