Page 1 of 2
nestabilita servru
Posted: 19:09 08. Mar 2009
by černý vlk
Na tomto servru hraju opravdu jen krátce, ale kvuli nestabilitě servru, častým lagám a pádům odchází kamarád a já se mu ani tak moc nedivím....vím že se to asi pořád řeší a že tento problém nespí. nemůže to být nějakým špatným respawnem NPC? Nebo tím, že je NPC ve městech a osadách velké (zbytečné) množství? A co to nové město? Nedělá to ono? Thalie se mi zatím dost líbí (až na pár hoodně ujetých nápadů typu "krejčovina závislá na moudrosti" aj.), ovšem ta nestabilita mi opravdu dost vadí.

Re: nestabilita servru
Posted: 19:33 08. Mar 2009
by kucik
Vzhledem k tomu, ze u jsme prosli snad vsechny mozny eventuality, tak me fakt napada jenom ta chyba hardwaru.
Jaara rikal, ze otestuje pameti - nevim kdy se tak stane

Dalsi moznost je nainstalovat docasne jinej stroj a zkusit bezet na nem, co to bude delat. Doma mam starej pomalej komp, na kterym mi bezi testovaci server a zatim se mi ho jeste nikdy nepodarilo shodit, z cehoz usuzuju, ze chyba bude fakt mozna jinde nez v modulu.
Re: nestabilita servru
Posted: 15:16 09. Mar 2009
by nomis_b
černý vlk wrote:až na pár hoodně ujetých nápadů typu "krejčovina závislá na moudrosti" (
no to je tim, ze kazde remeslo byt na necem zavilse byt musi, a bohuzel to vyslo takhle.
moudorst proste byla plonkovni...
Re: nestabilita servru
Posted: 15:21 09. Mar 2009
by DenGrasse
přiznám se, že přiřazovat něco na základě "plonkovosti" mi přijde faakt huustý
wisdom jako moudrost aporozumění s tím opravdu nemá co dělat a typicky pro krejčovinu by to měla být čistá obratnost.....
z hlediska moudrosti jako hlubšího porozumění by měla pomáhat prakticky ve všech oborech... anebo jim naopak bránit poznáním, že je to pro celkový chod vesmíru vlastně zbytečné

Re: nestabilita servru
Posted: 15:23 09. Mar 2009
by kucik
Nechápu smysl, proč by měla bejt moudrost kdekoliv prostě proto, že zbyla. Krejčovinu bych stavěl na inteligenci a obratnosti.
Re: nestabilita servru
Posted: 15:36 09. Mar 2009
by nomis_b
dete do prd** se o tom dlouho debatovalo a nikdo se nemel ani k navrhu. Ja sem ho udelal, probral se a ted se menit nebude a basta.
btw: tak si to zkuste usporadat sami, mate XX remesel a 6 vlastnosti.. jen si to zkuste.. stejne se objevi nekdo, kdo vam do teho rypne..
Re: nestabilita servru
Posted: 16:39 09. Mar 2009
by pepa48
já se musim zastat Nomise... mam taky pocit že se to odhlasovalo tak, aby každý řemeslo bylo postavený na jedný vlastnosti a aby se ty vlastnosti neopakovaly
Re: nestabilita servru
Posted: 16:43 09. Mar 2009
by kucik
Mno v tom případě jste mě asi přehlasovali. Já mám paměť dost děravou, ale nesouhlasim s tím
Zpátky k tématu:
Otestuje jaara ty paměti? Co když na nic nepřijde? Nezapůjčil by někdo použitelnej testovací stroj?
Re: nestabilita servru
Posted: 16:44 09. Mar 2009
by Rejty
Neřešte zase zbytečný kokotiny. Prostě musí bejt využitá každá vlastnost...
Re: nestabilita servru
Posted: 16:45 09. Mar 2009
by --Bragner--
kucik wrote:Nechápu smysl, proč by měla bejt moudrost kdekoliv prostě proto, že zbyla.
A ty co jedou build přes moudrost, tak se pak budou vztekat že tu nemaj své řemeslo v kterém by mohli být lepší. Asi tak.
Re: nestabilita servru
Posted: 16:49 09. Mar 2009
by kucik
Mno a? Tak ať dělaj s moudrostí moudrý starce a prodávaj životní zkušenosti a nedrtěj tkalcovskej stav. Tohle ,,každej musí dostat něco" a podobné Marxistické ideje mě moc neberou. Všechno má svý pro a proti, tak ať je život pestrej.
Re: nestabilita servru
Posted: 17:51 09. Mar 2009
by monstera
Už to zase spadlo

(
Re: nestabilita servru
Posted: 17:53 09. Mar 2009
by monstera
kucik wrote:Mno a? Tak ať dělaj s moudrostí moudrý starce a prodávaj životní zkušenosti a nedrtěj tkalcovskej stav. Tohle ,,každej musí dostat něco" a podobné Marxistické ideje mě moc neberou. Všechno má svý pro a proti, tak ať je život pestrej.
Sice klerik jako krejčí mi nepřipadá zrovna nejlepší varianta, ale co bys klerikům navrhoval za řemeslo - mám dojem, že se naučej všecko dobře
Re: nestabilita servru
Posted: 18:47 09. Mar 2009
by fuxxo
Rejty wrote:Neřešte zase zbytečný kokotiny. Prostě musí bejt využitá každá vlastnost...
plne stebou suhlasim

Re: nestabilita servru
Posted: 18:57 09. Mar 2009
by Krata
jenom se taky zastanu Nomise že se o tom debatovalo a dopadlo to takhle..
Neřešme ale zbytečnosti a konečně dojedte do serverovny nakopnout tu bednu at šlape
