Page 1 of 3
Váš summon
Posted: 03:23 09. Mar 2009
by Krata
Chcete ukázat vašeho přítelíčka nebo summona? (domácí zvíře) připojte i jeho staty a povolání
Re: Váš summon
Posted: 03:35 09. Mar 2009
by Neithan1
Takze pekne v rade z lava :
Hnedy Pes - Zlodej/ Barbar (lvl pul roku)
jeho prednost je v zakernom utoku, vykradanie celeho invu
oblubena hracka : piskaci tukan (otravit cloveka pouziti 3/den)
sila : 14
obratnost : 16
odolnost : 8
inteligence : 5
moudrost : 15
charizma : 17
Bezovy Pes - Bojovnik/Barbar (lvl tri roky)
jej prednost je pomale vyckavanie a holdovanie dobremu jedlu,
je to znamy hladany bandita, vrah 14-tich susedovych sliepok
oblubena hracka : medved znacky coca-cola +2
sila : 16
obratnost : 14
odolnost : 14
inteligence : 15
moudrost : 8
charizma : 16
Cierny Pes a.k.a Klobaska, nas najslabsi built - bard/AA (lvl neznamy)
nema ziadne prednosti len sa neustale vnucuje a kupodivu ovlada feat tajemny uskok
oblubena hracka : podlaha
sila : 7
obratnost : 6
odolnost : 6
inteligence : 6
moudrost : 5
charizma : 4
Re: Váš summon
Posted: 10:48 09. Mar 2009
by kucik
Ja radsi pouzivam celou paletu. Tohle je zhruba polovina (vic jsem nenaskladal do lokace)
Odpredu:
Bard/Rogue: Maxovany pickocket, bluff, appraise perform a disable trap.
Barbarian: Nepretrzita barbarska zurivost.
?? Povolani se nepodarilo zjistit. Pes se jeste neprobral z letargie. Podle chatrne konstituce nejspis Wizard.
Fighter/Rogue: Expertise, Drtivy utok a obecne nejlepsi bojove staty. Take nejlepsi ohrivadlo na chadne zimni vecery.
V pozadi set 2x2 Roughes v nocni a denni kamuflazi.

Re: Váš summon
Posted: 11:46 09. Mar 2009
by loadr
ZELENÝ DRAK
potomek toho z bažin, lvl 6 ale i tak dost nebezpečný
čistokrevný barbar
sila : 16
obratnost : 19
odolnost : 13
inteligence : 10
moudrost : 8
charizma : 9
Re: Váš summon
Posted: 15:23 09. Mar 2009
by nomis_b
Snovacka Kralovska
sila : 1
obratnost : 30
odolnost : 3
inteligence : 1
moudrost : 1
charizma : 1
Zvlastni schopnosti: FEAR(strach)
Uz tyden mi moja rika, at ho z toho stropu sundam, a ja ji furt rikam, ze kdyz tam je tyden, toz bude mrtvej=neskodnej.
Re: Váš summon
Posted: 00:25 10. Mar 2009
by paja13
ja nemam zadny zabijaky a draky ani skupiny dobrodruhu jak kucik :o) zato tyranizuju bezbrany!
commoner 'krecek'
sila : 5
obratnost : 21
odolnost : 14
inteligence : 5
moudrost : 5
charizma : 16
vysoka odolnost je jasna kazdymu co ho vidi sebevrazedne skakat ze stolu z klavesnice na podlahu
obratnost taky kdyz beha mezi koleckama pojizdny zidle
charizma kdyz skemra o dalsi kousek cokolady
Re: Váš summon
Posted: 18:58 10. Mar 2009
by nomis_b
nomis_b wrote:Snovacka Kralovska
sila : 1
obratnost : 30
odolnost : 3
inteligence : 1
moudrost : 1
charizma : 1
Zvlastni schopnosti: FEAR(strach)
Uz tyden mi moja rika, at ho z toho stropu sundam, a ja ji furt rikam, ze kdyz tam je tyden, toz bude mrtvej=neskodnej.
tak bohuzel musim oznamit odchod snovacky. Byl sem vcera donucen ho sundat

Re: Váš summon
Posted: 02:27 11. Mar 2009
by loadr
nomis_b wrote:nomis_b wrote:Snovacka Kralovska
tak bohuzel musim oznamit odchod snovacky. Byl sem vcera donucen ho sundat

můžu ti pujčit svojí, kdyby ti bylo smutno
Re: Váš summon
Posted: 09:20 11. Mar 2009
by Kiri
2loadr:
JAk se to cistii? Co to zeree?...To bydli v Garazi, nebo se vejde i do bytu?
Re: Váš summon
Posted: 11:48 11. Mar 2009
by Krata
Pavouci jsou divnej domáci mazlíček.. jak sem někde čet, nemá tě to rádo, nepomazlí se to s tebou, budto to před tebou utiká nebo se tě to snaží zabít.. ani to nepojmenuješ a po celej jeho život seš tomu prakticky lhostejnej, k tomu bych s tim nevydržel v jedné místnosti

Re: Váš summon
Posted: 12:23 11. Mar 2009
by kucik
Takže stejný jako manželka.
Re: Váš summon
Posted: 13:47 11. Mar 2009
by fuxxo
Re: Váš summon
Posted: 13:48 11. Mar 2009
by loadr
kucik wrote:Takže stejný jako manželka.
ty bývaji ještě jedovatejší
Kiri: kterou potvoru mysliš

Re: Váš summon
Posted: 15:24 11. Mar 2009
by Kiri
loadr wrote:
Kiri: kterou potvoru mysliš

vtom terarku nebo jak tomu rikas??? Ja pavouky rad...
Re: Váš summon
Posted: 15:41 11. Mar 2009
by loadr
Kiri wrote:
vtom terarku nebo jak tomu rikas??? Ja pavouky rad...
cpal jsem ji holatka, nejlip od potkanu, když nebyli tak i cvrčky, ale ty jsem tam hazel po desitkach
ted je u kamošky, tu je nejzakeřnější muj sumon, trošku jedovatější a agrasivnější
