Page 1 of 19

Vaše plocha

Posted: 03:25 09. Mar 2009
by Krata
Jste bordeláři? Nebo máte pořádek? Máte rádi krajinu, nebo dáváte přednost portretu Trinity z Matrixu ve spodnim prádle?

Re: Vaše plocha

Posted: 03:39 09. Mar 2009
by Neithan1
o moju plochu sa prikladne staram, casto ju cistim a nikdy ju nenechavam na priamom svetle.. ako pozadie najradsej vyuzivam surealisticke a psychadelicke vyjavy znamych umelcov a screenshoty z postapokalyptickych hier.

drzim sa hesla "s veselou plochou najdalej zajdes"

P.S. moju sucastnu plochu tvori postavajuci Ari Folman z filmu Valcik s Bashirom od Ariho Folmana.

Re: Vaše plocha

Posted: 07:01 09. Mar 2009
by fuxxo
ja sa priklanam k abstraktnim grafikam, a nezmasam bordel na ploche... Neithan sors ale take nieco by som nezniesol :mrgreen:
NWN by som tam hladal aspon 5min :mrgreen:
momentalne uz asi strasne dlho mam na plocho to oko je to proste haluz...

Re: Vaše plocha

Posted: 07:09 09. Mar 2009
by DieHardMan
To ja som za klasiku :)

Posted: 11:41 09. Mar 2009
by tao kan
.

Re: Vaše plocha

Posted: 13:59 09. Mar 2009
by Neithan1
fuxxo wrote:ja sa priklanam k abstraktnim grafikam, a nezmasam bordel na ploche... Neithan sors ale take nieco by som nezniesol :mrgreen:
NWN by som tam hladal aspon 5min :mrgreen:
momentalne uz asi strasne dlho mam na plocho to oko je to proste haluz...
Mam mapu :D

Re: Vaše plocha

Posted: 14:06 09. Mar 2009
by Miky
Moc tu nemachrujte :D
plocha.JPG

Re: Vaše plocha

Posted: 15:15 09. Mar 2009
by nomis_b
sice to nejni pozadi, ale vidim to skoro casteji, nez to :D

je to moje pracovni lokace pro zkouseni craftu, vsude po zemi se vali suroviny, mozna to pujde pozant, jakej je v tom bordel :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 15:31 09. Mar 2009
by Krata
Moje plocha: mám rád depresivní nebo tajmené obrázky, často krajiny.. jinak nemám rád moc zaplácanou plochu a proto ukladiště pro všechen bordel je ve složce "ostatní"

Re: Vaše plocha

Posted: 19:02 09. Mar 2009
by Lord_Berserk
Neni nad vysouvaci listicky :idea:

Re: Vaše plocha

Posted: 19:55 09. Mar 2009
by --Bragner--
Taky přikládám svoji. Je třeba pročistovat plochu abych videl vubec pozadi 8)

Re: Vaše plocha

Posted: 20:24 09. Mar 2009
by igor
Tak moje plocha

Re: Vaše plocha

Posted: 22:06 09. Mar 2009
by Lashek
mno tak tady je moje 8)

Re: Vaše plocha

Posted: 00:00 10. Mar 2009
by Pajule
muhahaha všici takové uklizené , teda já od dneška taky :( , ale moc dlouho to stejnak nevydrží páč všechno ukládam na plochu , abych to měla před očima :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 00:04 10. Mar 2009
by Neithan1
neurazej mne