Page 1 of 19
Vaše plocha
Posted: 03:25 09. Mar 2009
by Krata
Jste bordeláři? Nebo máte pořádek? Máte rádi krajinu, nebo dáváte přednost portretu Trinity z Matrixu ve spodnim prádle?
Re: Vaše plocha
Posted: 03:39 09. Mar 2009
by Neithan1
o moju plochu sa prikladne staram, casto ju cistim a nikdy ju nenechavam na priamom svetle.. ako pozadie najradsej vyuzivam surealisticke a psychadelicke vyjavy znamych umelcov a screenshoty z postapokalyptickych hier.
drzim sa hesla "s veselou plochou najdalej zajdes"
P.S. moju sucastnu plochu tvori postavajuci Ari Folman z filmu Valcik s Bashirom od Ariho Folmana.
Re: Vaše plocha
Posted: 07:01 09. Mar 2009
by fuxxo
ja sa priklanam k abstraktnim grafikam, a nezmasam bordel na ploche... Neithan sors ale take nieco by som nezniesol
NWN by som tam hladal aspon 5min
momentalne uz asi strasne dlho mam na plocho to oko je to proste haluz...
Re: Vaše plocha
Posted: 07:09 09. Mar 2009
by DieHardMan
To ja som za klasiku

Posted: 11:41 09. Mar 2009
by tao kan
.
Re: Vaše plocha
Posted: 13:59 09. Mar 2009
by Neithan1
fuxxo wrote:ja sa priklanam k abstraktnim grafikam, a nezmasam bordel na ploche... Neithan sors ale take nieco by som nezniesol
NWN by som tam hladal aspon 5min
momentalne uz asi strasne dlho mam na plocho to oko je to proste haluz...
Mam mapu

Re: Vaše plocha
Posted: 14:06 09. Mar 2009
by Miky
Moc tu nemachrujte
Re: Vaše plocha
Posted: 15:15 09. Mar 2009
by nomis_b
sice to nejni pozadi, ale vidim to skoro casteji, nez to
je to moje pracovni lokace pro zkouseni craftu, vsude po zemi se vali suroviny, mozna to pujde pozant, jakej je v tom bordel

Re: Vaše plocha
Posted: 15:31 09. Mar 2009
by Krata
Moje plocha: mám rád depresivní nebo tajmené obrázky, často krajiny.. jinak nemám rád moc zaplácanou plochu a proto ukladiště pro všechen bordel je ve složce "ostatní"
Re: Vaše plocha
Posted: 19:02 09. Mar 2009
by Lord_Berserk
Neni nad vysouvaci listicky

Re: Vaše plocha
Posted: 19:55 09. Mar 2009
by --Bragner--
Taky přikládám svoji. Je třeba pročistovat plochu abych videl vubec pozadi

Re: Vaše plocha
Posted: 20:24 09. Mar 2009
by igor
Tak moje plocha
Re: Vaše plocha
Posted: 22:06 09. Mar 2009
by Lashek
mno tak tady je moje

Re: Vaše plocha
Posted: 00:00 10. Mar 2009
by Pajule
muhahaha všici takové uklizené , teda já od dneška taky

, ale moc dlouho to stejnak nevydrží páč všechno ukládam na plochu , abych to měla před očima

Re: Vaše plocha
Posted: 00:04 10. Mar 2009
by Neithan1
neurazej mne