Page 1 of 2

mnišské rukavice

Posted: 10:31 09. Mar 2009
by černý vlk
myslím si, že mnich i samotný je dosti hratelný (se všema imkama apod. možná i silný :) ), proto dotaz neberte jako přání o něco "silnějšího"...chci se zeptat, na stránkách máte v novinkách uvedeno, že se objevily mnišské rukavice v paletě..
1) jsou to standartní rukavice z palety nwn nebo nějaká speciální úprava?
2) jejich výskyt u obchodníka je asi taky zcela náhodný že? :)

další dotaz, tentokráte ke kamám:
3) na stránkách máte uvedenu dmg 1d4, ve hře je kama 1d6..vybral jsem si cestu kamy, doufám že se to pak nebude měnit na těch 1d4 :)

díky za případné odpovědi :)

Re: mnišské rukavice

Posted: 10:35 09. Mar 2009
by Rejty
Když si přečteš novinky, tak i zjistíš, kde se ty rukavice prodávají.

Re: mnišské rukavice

Posted: 10:41 09. Mar 2009
by loadr
a šikovný švec je taky umí ušít :mrgreen:

Re: mnišské rukavice

Posted: 12:24 09. Mar 2009
by černý vlk
hlavně by mě zajímalo, jestli ty rukavice jsou běžné paletové nebo nějak upravené...v novinkách bylo toto : "28.12.2008 - nový sortiment obchodů - mnišské rukavice" ani ň kde jsou

Re: mnišské rukavice

Posted: 12:34 09. Mar 2009
by Rejty
Tak si je najdi a podívej se. :wink:

Re: mnišské rukavice

Posted: 08:11 10. Mar 2009
by Grunt
Jen do Vlka... buildera jednoho :D:D

Re: mnišské rukavice

Posted: 11:03 10. Mar 2009
by černý vlk
Grunt wrote:Jen do Vlka... buildera jednoho :D:D
pfff, buildera? jo, mám build ;) monk lvl 40 to je tak všechno...

zajímala by mě taková jedna věc...pokud jsou rukavice +3, nejedná se o vylepšení, ale o BONUS k AB. Myslím ale, že tam je bug a že to systém jako vylepšení používá (prorazí redukci +3 / X například). Je to tak? (ono je to jedno, páč čistý mnich má do 20ky +3 zraněné pěstma ve skillu)

Re: mnišské rukavice

Posted: 12:11 10. Mar 2009
by pepa48
je to tak

Re: mnišské rukavice

Posted: 14:59 10. Mar 2009
by černý vlk
tak jse mkonečně našel prodejce mnišských rukavic...se smíšenými pocity jsem na ně koukal. Nejdříve fakt, že jsou celkem dobře vyváženy (dmg nebo menší dmg s "přídavkem"), ale co mě pak překvapilo, je cena...zbraň +1 stojí 10k, +1 rukavice taky 10k...ale pak už je to divné: +2 zbraň 16k, +2 rukavice (bez "vychytávky") 90k. bylo by možné to alespoň lehce upravit? třeba na jen na dvojnásobek ceny zbraně?

Re: mnišské rukavice

Posted: 15:02 10. Mar 2009
by Rejty
+2 zbraň nikde nestojí 16k.

Re: mnišské rukavice

Posted: 15:53 10. Mar 2009
by Theogil I
Rejty wrote:+2 zbraň nikde nestojí 16k.
A pokud ano je velmi vhodné to nahlásit kde, protože to je chybka. :wink:

Re: mnišské rukavice

Posted: 16:00 10. Mar 2009
by Neithan1
cena 17 K sa len ukazuje.. obchodnik si povie 40 K ...

Re: mnišské rukavice

Posted: 16:14 10. Mar 2009
by kucik
Neithan1 wrote:cena 17 K sa len ukazuje.. obchodnik si povie 40 K ...
To je u toho kováře v karathe?

Re: mnišské rukavice

Posted: 16:21 10. Mar 2009
by Neithan1
jj, severna brana , mecir

Re: mnišské rukavice

Posted: 21:13 10. Mar 2009
by černý vlk
aha, tak v tom případě cena +2 rukavic 90k je jakž takž srovnatelná :)