Page 1 of 1

Obrázky v příloze

Posted: 16:48 09. Mar 2009
by Rejty
Lidi, nechcete je napřed zmenšit? Když musím listovat jako na mapě Ameriky, abych něco viděl, tak to není nic moc...

Re: Obrázky v příloze

Posted: 20:17 09. Mar 2009
by Krata
Plocha:
Niethan - vyznáš se v tom sám? :)
fuxxo - pěkné pozadí, máš u mě plus za Jazze :D
DieHardMan - pěkné, ale na mě to je moc komerční :D
Tao Kan - nevim co to je za progarm ale všimnul sem si, že umožnuje vyvolat nemrtvé
Miky - jesli bude soutěz o nějkrásnější plochu Thalie, seš můj favorit :D
Kucik - z tvé plochy sem pochopil jen kousek stránky Thalie a Firefox
Nomis_b - tato lokace jednou bude na Thalii?
Krata - krása
Lord_Berserk - na mě je plocha moc světlá :)
Bagner - pěkné, ty hraješ na třech serverech najednou? :D

Summoni
Neithan - hustá družina, dělal si jim někdy už Q?
Kucik - nemáte problém s odstranovánim fekalii z tolika zvířat? :)
Loadr - vypadá hustě
Nomis_b - fuuj to je ošklivé summon, jaký má přesvědčení?

Re: Obrázky v příloze

Posted: 21:20 09. Mar 2009
by Neithan1
Plocha - samozrejme, plochu ovladam presne ako svajciarske hodinky. Pamatujem si kde mam aky obrazok.

Druzina - nie bud kraftia cely den v dielni alebo creepja na ulici a po susedoch.

Nomis - fuj, pavuk ma 8 noh, hento ma 6.. bud je to nejaky mutant alebo priserka z filmu Cloverfield! Radsej to zab. Presvedcenie to ma urcite zle alebo zakonne nechutne.

Re: Obrázky v příloze

Posted: 22:38 09. Mar 2009
by --Bragner--
No příležitostne, podle nalady ci tak. Hodne jsem hraval na EQ, ale nejak mne to po case omrzelo, nebo spise jsme nemeli s kamosem tolik casu. Jako ze jsme se moc nevidali ve hre. Tak jsem zlanaril jineho kamose a ted jsme tady u vas 8)