Respawn
Posted: 00:33 13. Mar 2009
Chtel bych se zeptat jaky sou tu prodlevy respawnnu dungeonu? dneska sem byl 3x v jeskyni u Hag Graru jak jsou zemni elementalvoe a ani jednou tam nikdo nebyl.. tak jestli jsem mel takovou smulu nebo tam je divnej respawn 