Page 1 of 1

Respawn

Posted: 00:33 13. Mar 2009
by zachy
Chtel bych se zeptat jaky sou tu prodlevy respawnnu dungeonu? dneska sem byl 3x v jeskyni u Hag Graru jak jsou zemni elementalvoe a ani jednou tam nikdo nebyl.. tak jestli jsem mel takovou smulu nebo tam je divnej respawn :?:

Re: Respawn

Posted: 00:36 13. Mar 2009
by kucik
Jsou v kazdym dungu jiny.

Re: Respawn

Posted: 09:40 13. Mar 2009
by Rejty
To se nezveřejňuje.