Page 1 of 1
Sirin v Druidském hájku
Posted: 09:33 03. Jun 2007
by monstera
neprodává - jen učí !
Re: Sirin v Druidském hájku
Posted: 00:53 05. Jun 2007
by Anurin
monstera wrote:neprodává - jen učí !
zbytčně vynášíš IC

mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
WTF
Posted: 07:26 05. Jun 2007
by Lord_Berserk
zbytčně vynášíš IC mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
zas rejpas do kokotin

kazdymu kdo byl v techdle majelch osadach musi bejt jasny ze skoro kazdej vyucuje... to samy u knezu

Re: Sirin v Druidském hájku
Posted: 07:44 05. Jun 2007
by monstera
Anurin wrote:monstera wrote:neprodává - jen učí !
zbytčně vynášíš IC

mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
Problém není v tom , že učí, ale v tom, že nefunguje jeho obchod, kde prodával zajímavé věci !
LOL
Posted: 08:00 05. Jun 2007
by Lord_Berserk
problem je v tom ze Anurinovi se nelibilo zes sis dovolila verejne na forum napsat Ze Uci

Posted: 08:00 05. Jun 2007
by Kiri
2Anurin:
Nevim co to je za vynaseni IC, kdyz nerekla co uci a na jakych lvlech

. Pokud si schopnej odvodit co uci, tak by te jiste napadlo, kde takoveho ucitele hledat...je vtom takova ta logika postav

. Spis jde o to jesli si hrac pamatuje kde se pan ucitel nachazi, nebo vyuzije info z jine postavy

.
Posted: 13:41 05. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.
Re: WTF
Posted: 10:40 06. Jun 2007
by Anurin
Lord_Berserk wrote:zbytčně vynášíš IC mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
zas rejpas do kokotin
možná nerýpu do kokotin, možná sem spíš arogantní kokot...
Posted: 16:33 06. Jun 2007
by Michal
Ale notak, taková sebekritika není na místě

Kdyby se ale nezmínilo to, že to je vlastně IC informace, tak by si většina hráčů ani neuvědomila, že se to tady napsalo
Hele, ale vezměte si, že se tady bavěj lidi co se neznaj osobně, normálně by si často i vykali, ale tady na fóru používaj takový kokotský výrazy, který by si osobně neříkali

Posted: 16:39 06. Jun 2007
by Sylmael
Dal by som vam vsetkym trom vezeni za pouzivanie kokotskych vyrazov.

Posted: 20:56 06. Jun 2007
by Anurin
Sylmael wrote:Dal by som vam vsetkym trom vezeni za pouzivanie kokotskych vyrazov.

Dal sem si ho na čas sám

OT (DELETABLE)
Posted: 22:31 06. Jun 2007
by steel_martin
Michal wrote:Hele, ale vezměte si, že se tady bavěj lidi co se neznaj osobně, normálně by si často i vykali, ale tady na fóru používaj takový kokotský výrazy, který by si osobně neříkali

Njn.. tak je to na všech forech / chatech / IRC kanálech...
Jak už kdysi řekl Darren - Na foru jsou všichni hrdinové

Re: OT (DELETABLE)
Posted: 01:03 07. Jun 2007
by igor
steel_martin wrote:Na foru jsou všichni hrdinové

A za koho tady hraješ?
