Page 1 of 1

Sirin v Druidském hájku

Posted: 09:33 03. Jun 2007
by monstera
neprodává - jen učí !

Re: Sirin v Druidském hájku

Posted: 00:53 05. Jun 2007
by Anurin
monstera wrote:neprodává - jen učí !
zbytčně vynášíš IC :( mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)

WTF

Posted: 07:26 05. Jun 2007
by Lord_Berserk
zbytčně vynášíš IC mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
zas rejpas do kokotin :D kazdymu kdo byl v techdle majelch osadach musi bejt jasny ze skoro kazdej vyucuje... to samy u knezu 8)

Re: Sirin v Druidském hájku

Posted: 07:44 05. Jun 2007
by monstera
Anurin wrote:
monstera wrote:neprodává - jen učí !
zbytčně vynášíš IC :( mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
Problém není v tom , že učí, ale v tom, že nefunguje jeho obchod, kde prodával zajímavé věci !

LOL

Posted: 08:00 05. Jun 2007
by Lord_Berserk
problem je v tom ze Anurinovi se nelibilo zes sis dovolila verejne na forum napsat Ze Uci :D

Posted: 08:00 05. Jun 2007
by Kiri
2Anurin:
Nevim co to je za vynaseni IC, kdyz nerekla co uci a na jakych lvlech :D. Pokud si schopnej odvodit co uci, tak by te jiste napadlo, kde takoveho ucitele hledat...je vtom takova ta logika postav :D. Spis jde o to jesli si hrac pamatuje kde se pan ucitel nachazi, nebo vyuzije info z jine postavy :D.

Posted: 13:41 05. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.

Re: WTF

Posted: 10:40 06. Jun 2007
by Anurin
Lord_Berserk wrote:
zbytčně vynášíš IC mohl si to spíš mnapsat pm nějakému DMku... ( nic ve zlém)
zas rejpas do kokotin

možná nerýpu do kokotin, možná sem spíš arogantní kokot...

Posted: 16:33 06. Jun 2007
by Michal
Ale notak, taková sebekritika není na místě :D Kdyby se ale nezmínilo to, že to je vlastně IC informace, tak by si většina hráčů ani neuvědomila, že se to tady napsalo :D

Hele, ale vezměte si, že se tady bavěj lidi co se neznaj osobně, normálně by si často i vykali, ale tady na fóru používaj takový kokotský výrazy, který by si osobně neříkali :D

Posted: 16:39 06. Jun 2007
by Sylmael
Dal by som vam vsetkym trom vezeni za pouzivanie kokotskych vyrazov.:lol:

Posted: 20:56 06. Jun 2007
by Anurin
Sylmael wrote:Dal by som vam vsetkym trom vezeni za pouzivanie kokotskych vyrazov.:lol:
Dal sem si ho na čas sám 8)

OT (DELETABLE)

Posted: 22:31 06. Jun 2007
by steel_martin
Michal wrote:Hele, ale vezměte si, že se tady bavěj lidi co se neznaj osobně, normálně by si často i vykali, ale tady na fóru používaj takový kokotský výrazy, který by si osobně neříkali :D
Njn.. tak je to na všech forech / chatech / IRC kanálech...

Jak už kdysi řekl Darren - Na foru jsou všichni hrdinové 8)

Re: OT (DELETABLE)

Posted: 01:03 07. Jun 2007
by igor
steel_martin wrote:Na foru jsou všichni hrdinové 8)
A za koho tady hraješ? :lol: