Page 1 of 2

Nemožnost se připojit na forum

Posted: 13:24 26. Mar 2009
by Tretas
Tak to by mě zajímalo kdo každý den skoušel zadat http://www.thalie.pilsfree.cz :-D

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 14:10 26. Mar 2009
by Pajule
já dala první variantu , páč vždycky automaticky koukam na web a pak forum a to at sem kdekoliv , kde funguje net :D

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 14:22 26. Mar 2009
by nomis_b
Ne vubec,
bo sem se nestresoval s zadnymi pracemi a v klidu sem na nich mohl pracovat.. osobne sem doufal, ze bude thalie jeste tak tyden off a ja bych dodelal lehke zbroje.
Kdzy je on, tka se obcas mrknu kdo je ve hre atd.. no a prace se dost zpomlauji, bo furt opravuju i nejake chyby.. atd.. takhle v klidu slo daleko lepe pracovat.

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 14:30 26. Mar 2009
by Tretas
jo nomisovi to vyhovovalo :-) ale co my chudáci, co v toolu ani neumíme pomalu :-D já osobně dám taky možnost 1, kdykoli jsem byl na kompu, tak jsem skoušel

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 14:32 26. Mar 2009
by Rejty
Já už měl taky absťák.

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 14:56 26. Mar 2009
by Hacanus
Prvni den co jde server a ja slouzim...uz mam i tak pulku vlasu vyrvanou co Thalie nesla, tak to asi dnes dorazim.. :D :D :D

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 16:20 26. Mar 2009
by Pajule
nejvíc museli trpět spameři :twisted: :D

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 16:53 26. Mar 2009
by Tretas
Pajule wrote:nejvíc museli trpět spameři :twisted: :D
*koukne na zničeného kratu* :lol:

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 16:56 26. Mar 2009
by Krata
*zotavující se z komatu kvůli nedostatku spamu se jen lehce pousměje*

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 17:55 26. Mar 2009
by Neithan1
ano chybalo mi forum tak jest

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 18:48 26. Mar 2009
by Prometheus
Som to klikal niekolko krat denne...

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 21:29 26. Mar 2009
by monstera
Spíš mi chyběl a dosud chybí svět bez pádů a bez lagů....

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 21:32 26. Mar 2009
by Skipp
Thaliu mam medzi zalozkami,vzdy ked zapnem comp tak na nu pravidelne klikam, niekedy ani neviem že načo, keď už som tam bol chvilku predtým :?

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 21:35 26. Mar 2009
by zachy
Abstak byl :), nervy z toho ze sem nevedel proc to nejde taky, A jak sem se na tom intru tenhle tyden nudil!!! :D

Re: Nemožnost se připojit na forum

Posted: 22:25 26. Mar 2009
by Pajule
Skipp wrote:Thaliu mam medzi zalozkami,vzdy ked zapnem comp tak na nu pravidelne klikam, niekedy ani neviem že načo, keď už som tam bol chvilku predtým :?

asi ták no :D :D :D