Page 1 of 3

Hudba v mestach

Posted: 00:11 30. Mar 2009
by Skipp
Tak som tu zas v tejto sekcii s napadmi a pripomienkami....toto ale bude skor pripomienka.
A teda pripominam vam ze kedysi som sem prisiel s napadom o hudbe v hre...na to sa uz zabudlo,tema skoncila v kosi.
Tak teraz b som rad obnovil tuto temu aspon co sa tyka hudby v mestach.
Kazde mesto ma svoje caro...Ivory ma svoju hudbu...ale napr. Doubkov...tpo su pulcici..viete si priblizne predstavit aka hudb a by tam bodla..ja ano.
Shardonsky hajik....tam je pekne ticho tiez, chyba mi tam hudobne spestrenie, hudba vyborne prispieva k atmosfere a keby vyberieme ku kazdemu miestu nejaku specificku hudbu tak tie mesta iba pekne vyfarbime.

Re: Hudba v mestach

Posted: 00:17 30. Mar 2009
by Daanri
Pokial viem kazda lokace resp oblasti lokacii by mali mat nastavenu svoju specificku hudbu, ak ju nepocujes tak bude chybat na druhej strane asi. Mas stiahnute zo stranky balicky music a nahrate v adresari nwn music???

Re: Hudba v mestach

Posted: 00:27 30. Mar 2009
by Skipp
Daanri wrote:Pokial viem kazda lokace resp oblasti lokacii by mali mat nastavenu svoju specificku hudbu, ak ju nepocujes tak bude chybat na druhej strane asi. Mas stiahnute zo stranky balicky music a nahrate v adresari nwn music???

Chces povedat ze uplne vsade hra hudba..aj v takych obycajnych lokaciach ako je dorensky hvozd a ja neviem..proste vsade? Lebo ja mam vsade ticho...skusim to stiahnut,ale myslim ze uz som to raz robil

Re: Hudba v mestach

Posted: 00:29 30. Mar 2009
by Daanri
Jop...pokial viem vsade sa pridava do lokacie hudba...vzdy sa to tam nastavuje, takze by to logicky v tej lokacii malo hrat. Na 100% ti to tvrdit nechcem. Nepocuje tam hudbu este niekto iny??? :wink:

Re: Hudba v mestach

Posted: 00:35 30. Mar 2009
by Skipp
Ok-ok...opravujem sa a ponizene sa ospravedlnujem....mal som sice stiahnutu hudbu aj skopirovanu ale trocha chybne tak som to opravil a uz to hra 8)
Pekna hudba.....pocujem prave nejaky Baldurs gate

ok,mozte tuto moju temu opet zahodit do kosa


Alebo mozme znova kecat o hudbe v krcme v Karathe kde je cela kapela ktora sa tvari ze hzra ale nic tam neznie...ci?

Re: Hudba v mestach

Posted: 01:42 30. Mar 2009
by Krata
tam se taky hraje myslim

Re: Hudba v mestach

Posted: 07:33 30. Mar 2009
by Prometheus
:lol: :lol: :lol:

Re: Hudba v mestach

Posted: 09:17 30. Mar 2009
by Skipp
:x Pche!
Ale to si aj tak stale iba myslis
:P

Re: Hudba v mestach

Posted: 17:16 30. Mar 2009
by Lord_Berserk
kdo nebyl v Hagolu jako kdyz by zadnou hudbu nikdy neslysel :mrgreen: *sice se vopakuje ale oznamit se to musi*

Re: Hudba v mestach

Posted: 23:00 30. Mar 2009
by nomis_b
Lord_Berserk wrote:kdo nebyl v Hagolu jako kdyz by zadnou hudbu nikdy neslysel :mrgreen: *sice se vopakuje ale oznamit se to musi*
jo jo to je fakt, v Hagolu a o bzvlaste poprve, kdyz vstoupite do mesta pres most... ta hudba nema jedninou chybu. opravdu sem z ni citil to napjeti, ocekavani, neco honosneho, neco neocekavaneho.. proste neda se to popsat, musite tam byt, abyste to pochopili...

Re: Hudba v mestach

Posted: 11:32 31. Mar 2009
by Krata
Když sem slyšel hudbu v Hagolu a první obrané pozice, tak mi skoro proběhl mráz po zádech :)

Re: Hudba v mestach

Posted: 12:25 19. Apr 2009
by Skipp
Takže hudba v mestách sa mi celkom pozdáva od kedy som si ju zapol :P avšak nie preto oživujem tento topic...
totiź hudba v doubkove je podla mojho "hudobného ucha" :idea: velmi nevhodná, absolutne nezapadá medzi tamojších občanov, je síce pekná alehodí sa mi skôr do nejakého po vojne zničeného mesta...
takže mám návrh: Zmente ju! :mrgreen:

Re: Hudba v mestach

Posted: 15:49 19. Apr 2009
by Daanri
No nahraj, nastav, priprav novu hudbu, daj to nak dohakov, ci co sa s tym vlatne robi a radi ju zmenime. Mas moznost sa realizovat. :wink:

Re: Hudba v mestach

Posted: 16:54 19. Apr 2009
by Skipp
Daanri wrote:No nahraj, nastav, priprav novu hudbu, daj to nak dohakov, ci co sa s tym vlatne robi a radi ju zmenime. Mas moznost sa realizovat. :wink:

Fakt mozem? Aby som sa stym nekafral zbytocne ...?

Re: Hudba v mestach

Posted: 17:13 19. Apr 2009
by Phantorris
Mě by zase zajimalo jak zní ta legendární hudba v Hagolu