Page 1 of 3

TERMNÍ LETNÍHO SRAZU

Posted: 14:13 06. Jun 2007
by Rejty
V lete se bude konat velky sraz Thalie na cely vikend (od patku az do nedele). Ne jen posedet do hospody, jelikoz nas zrejme pocti svoji navstevou i Slovaci, tak aby se sem netahli jen kvuli jednomu veceru v hospode. 8)

Sraz se bude konat na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse bude domluveno, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil :wink: Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! :twisted:

Hlasujte pls všichni, i ti, co nepojedou! Ať v tom máme přehled. Díky

Re: TERMNÍ LETNÍHO SRAZU

Posted: 14:14 06. Jun 2007
by Rejty
Bohužel ten jeden termín nebude možný, tak hlasujte pls znovu. :roll:

Srpen

Posted: 17:11 08. Jun 2007
by Žorž
Nerad bych zase zabíjel své prvotní nadšení, ale v červenci s vysokou pravděpodobností nebudu moct. :? Jenom preventivně varuji a vlastně hlavně agituji za srpen - jakýkoli. :)

Posted: 17:44 08. Jun 2007
by Sylmael
Mna necakajte. Toz o Slovaka menej a o 10 piv viac.

Re: Srpen

Posted: 19:36 10. Jun 2007
by Hassan
Žorž wrote:Nerad bych zase zabíjel své prvotní nadšení, ale v červenci s vysokou pravděpodobností nebudu moct. :? Jenom preventivně varuji a vlastně hlavně agituji za srpen - jakýkoli. :)
No ja to uplne chapu ne kazdymu se to hodi v dany termin ja mam zase problem ze me se to hodi prave jen v cervenci :D

Re: Srpen

Posted: 23:55 11. Jun 2007
by Rejty
Takze nakonec vyhrava termin 27.-29. cervence. Nekdo proti?

Posted: 02:08 12. Jun 2007
by kucik
Tak to je blby, zrovna tenhle jedinej termin nemuzu. :( No co uz...

Re: Srpen

Posted: 16:50 12. Jun 2007
by Žorž
Rejty wrote:Takze nakonec vyhrava termin 27.-29. cervence. Nekdo proti?
Moje nepřítomnost asi není dostatečným důvodem pro protesty, že ne? :D Tedy pardon, ale skoro téměř určitě jistě touto dobou nebudu moct...snad zase někdy příště, aspoň do Plzně ;) Užijte si to.

Posted: 21:43 12. Jun 2007
by Krata
Velkej sraz Thalie a nikdo tam nebude? si snad cas udelate ne coz?

Posted: 23:29 13. Jun 2007
by Sylmael
Trochu divne to hlasovanie nie? Plno ludi hlasovalo a len par jedincov sa vyjadrilo k tomu...Image

Posted: 09:34 14. Jun 2007
by Rejty
No, bylo by hezky, aby se kazdej vyjadril... :roll:

Posted: 09:58 14. Jun 2007
by Hassan
No takze....Me termin v cervenci zcela vyhovuje protoze v jinym terminu nemuzu.....Mrzi me hraci kteri nemuzou jet v cervenci nebo se jim to nehodi,ale bejt to jindy tak je to zase obracene a zase nebude moci jet nekdo jiny....Ja myslim ze to urcite neni posledni sraz a ze se uvidime nekdy v budoucnu jeste hodnekrat :wink:

Posted: 10:09 14. Jun 2007
by igor
Já jedu.
Btw. bude ještě nějakej předprázdninovej sraz? :))

Posted: 10:14 14. Jun 2007
by Hassan
igor wrote:Já jedu.
Btw. bude ještě nějakej předprázdninovej sraz? :))
Tak tady je videt opravdovi nadsenec :D

Posted: 10:17 14. Jun 2007
by Daanri
Ja ako som uz pisal predtym zatial neviem ci budem moct alebo ee...dufam vsak ze ano...urcite tu potom napisem ci budem alebo nebudem.