Page 1 of 3

Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 15:57 01. Apr 2009
by kucik
A kdo ještě nezjistil, že si ho může změnit? :D

Uživatelský panel -> Nastavení -> Osobní nastavení -> Vzhled fóra

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:11 01. Apr 2009
by Marvin
Jednoznacne Wow red! Ta elfka ma nieco do seba :P.
Ale ma to i stine stranky, bol u mna kamos a pytal sa ma preco mame pri hre NWN skin WoWu :D .

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:19 01. Apr 2009
by ATom
Marvin wrote:Jednoznacne Wow red!
Souhlasim s Marvinem.

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:24 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
Marvin wrote: preco mame pri hre NWN skin WoWu :D .
to se mi taky nezdá, ale já používám WOW blue

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:26 01. Apr 2009
by Rejty
WoW green

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:36 01. Apr 2009
by Tretas
do teď green, ale jak jsi mi oživil pamět, že to jde změnit, tak si to asi změním

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 16:54 01. Apr 2009
by Pajule
zelená je nejlepšejší takže wow green :mrgreen: kde neni zelená tam to nežije :D :D :D :D

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 17:24 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
...a kde je zelená tam to hnije...citace mistra SA-VO

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 17:35 01. Apr 2009
by Pajule
Gorrgorroth wrote:...a kde je zelená tam to hnije...citace mistra SA-VO
blboooost a nebo už sem konečne moster man :twisted: celá zhnilá muhahaha

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 17:52 01. Apr 2009
by MaSo
Pajule wrote:zelená je nejlepšejší
Přesně tak!!! Jedině zelená to může být!! ....takže taky wow green :)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 18:08 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
sakra....teď sem si uvědomil malou chybičku, když sem napsal blue, myslel sem green, mám totiž taky zelenou :arrow: 8)

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 18:26 01. Apr 2009
by Tretas
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 19:07 01. Apr 2009
by DieHardMan
Tu je viac skinov...? :shock:

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 20:16 01. Apr 2009
by Neithan1
WoW Bluu

Re: Jaký používáte skin/vzhled fóra

Posted: 21:06 01. Apr 2009
by Pajule
MaSo wrote:
Pajule wrote:zelená je nejlepšejší
Přesně tak!!! Jedině zelená to může být!! ....takže taky wow green :)

jooo zelená vládne světem hahahaha to jsou slova inteligenta :twisted: