Page 1 of 1
Problém s Pláštěm
Posted: 21:31 01. Apr 2009
by Czech_Luthor
Ahojte,
Chtěl bych se zeptat jak je to s pláštěm a animacema postavy. Pač je tu takovej problém... zkusim to nějak vysvětlit
Ještě než jsem přišel na Thalii, plášt měl normální animaci a to že se při běhu, boji, chůzi, čarování pohyboval s majitelem, aby pokud možno ho neprotínaly ruce. No po natáhnutí věcí na Thalii je jako prkno, ať zkoušim co zkouším, pořád mi to blbne a plášť je furt jako prkenná podlaha. Mohl by mi prosím někdo kdo tomu rozumí poradit?
děkuju za ochotu... Czech_Luthor
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 21:39 01. Apr 2009
by Arsen
Jo tohle mi taky dost vadí, protože zásadně nenosím plášt a hlavně u kobolda není vidět, takže je to v pohodě, možná nějaký starý animace, ale nevím no ,)
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 22:16 01. Apr 2009
by nomis_b
je tu vice druhu plastu. nekterej treba skryje kridla, jinej ne.. sou z ruznych zdroju. normalni NWN, CEP, CEP 2.0 atd.. kadzej se chova trosku jinak.
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 22:18 01. Apr 2009
by Czech_Luthor
No, ale já to tak mám u každého, plášt který se hýbe na jiné postavě (která tvrdí že ano) tak muj prostě je jako prknu... stejně tak změna animací mojí postavy, taky se chová velice divně...
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 22:27 01. Apr 2009
by photter
veškerý animace se dělaj na straně klienta, ne serveru
prozkoumej override, nejspíš bude problém tam
samo je možný, že můžou bejt pláště, který nemaj přiřazený animace ale v tom případě je nemůže vidět nikdo
pokud vidíš na monitoru něco jinýho než jinej hráč, je problém v tvým override
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 22:32 01. Apr 2009
by Arsen
Override mám smazaný celou složku, na straně klienta je sice možný, ale tam to bere haky Thalie ( případně CEP ), co to způsobuje, plášt jako prkno, jiné animace držení štítu,zbraně při běhu,etc..
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 22:39 01. Apr 2009
by Lord_Berserk
nomis_b wrote:je tu vice druhu plastu. nekterej treba skryje kridla, jinej ne.. sou z ruznych zdroju. normalni NWN, CEP, CEP 2.0 atd.. kadzej se chova trosku jinak.
to bude asi tim zejo... me stoji jak prkno na Thalii a kdyz uplne ten samej nactu v jinym modulu tak mi krasne vlaje

Re: Problém s Pláštěm
Posted: 22:56 01. Apr 2009
by igor
Lord_Berserk wrote:me stoji jak prkno na Thalii a kdyz uplne ten samej nactu v jinym modulu tak mi krasne vlaje

A máš zapnutej vítr?

Re: Problém s Pláštěm
Posted: 23:03 01. Apr 2009
by Neithan1
igor wrote:Lord_Berserk wrote:me stoji jak prkno na Thalii a kdyz uplne ten samej nactu v jinym modulu tak mi krasne vlaje

A máš zapnutej vítr?

vitr sa da zapnut/vypnut ?
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 23:05 01. Apr 2009
by Arsen
Lord_Berserk wrote:nomis_b wrote:je tu vice druhu plastu. nekterej treba skryje kridla, jinej ne.. sou z ruznych zdroju. normalni NWN, CEP, CEP 2.0 atd.. kadzej se chova trosku jinak.
to bude asi tim zejo... me stoji jak prkno na Thalii
Mluvíme doufám furt o pláštích ?

Re: Problém s Pláštěm
Posted: 23:13 01. Apr 2009
by Lord_Berserk
igor wrote:Lord_Berserk wrote:me stoji jak prkno na Thalii a kdyz uplne ten samej nactu v jinym modulu tak mi krasne vlaje

A máš zapnutej vítr?

esi myslis ten vitr co se zapina pres "/pc wind 0-100" tak ten sem zapnul na maximum
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 02:18 02. Apr 2009
by Skipp
Ja som si cez "dovedenost vyroby" len tak s pasie k ruchu prisil plast ktory sa krasne vlni vo vetre ako vlasy morskej panny vo vode

Re: Problém s Pláštěm
Posted: 06:36 02. Apr 2009
by Czech_Luthor
No Override sem celé prolezl a nemůžu tam najít chybu, jelikož to chíplo už i na ostatních serverech... V jakejch override souborech to asi bude netušíte co?

Re: Problém s Pláštěm
Posted: 08:25 02. Apr 2009
by photter
na to přídeš pokusem/omylem, zazálohuj si ho a pak ho celej vymaž, override nepotřebuješ vůbec, pak tam můžeš pomalu přidávat soubory a testovat
lepší ale je použít kompletní override od někoho, komu nedělá problém
Re: Problém s Pláštěm
Posted: 09:13 02. Apr 2009
by kucik