Padl mi net, dostal jsem kill
Posted: 02:46 02. Apr 2009
Tak jsem zase jednou odbočil z cesty a místo přímého doručení balíčku do Doubkova jsem skončil v jednom táboře skřetů a jelikož máme doma bezpečák (poplašný systém) tak když šel táta spát (ano bohužel bydlím v domě s rodiči) nakódoval. Abych vnesl do toho jasno, bezpečnostní systém je napojený na telefonní linku (nové modely jsou i bezdrátové, bohužel máme stařý, nový je moc drahý (a když je ta ekonomická krize...
)), aby bylo zajištěno že vždy odešle signál do centrály, tak je zapojený na lince jako první(doměnka: asi tam jednoduše zavolá, nebo vyšle nějaký signál... ať už co už přeruší to linku), telofony, adsl modemy a kdoví co ještě následují za ním.
Takže k věci naběhl jsem mezi skřety (lokace na západ od skřetího tábora... nejaký další asi hlavní tábor...), že mám už celkem dobrý equip a úplně low taky nejsem. Tak jsem tam naběhl zabil skřeta a už mi nešlo dál nic dělat... inventář se nenačítal, takže mi bylo jasné že buď padl server, nebo spíš táta šel spát...(za moment na to jsem ho slyšel dupat po schodech...) takže jsem tam uprostřed boje zmizel a všemocný Rejty to viděl. Po logu jsem měl veškerou mapu naagrovanou(všichni moby z lokace které jsem z pozice posledního zabití neviděl, vyskládané kolemdokola mně) na moji pozici kde jsem se odpojil, nechápu jak se to mohlo stát když mě vidělo jen pár skřetů žádní pavouci...(spekulace: v tom má asi prsty zmíněná vyšší moc...) Bohužel jak jsem si věřil, tak jsem si věřil oprávněně, hody jsem ustál a utekl pryč... jenže dostal trefný kill a že jsem podvodník a odlogoval jsem se když jsem umíral...( nevím jestli 104 HP při logu je umírání (a blbé tupě stání a 150 HP při pádu vypadá na pokus o odlog...) z celkových 155 HP)* takže jsem se snažil najít rozumné vysvětlení, bohužel nešlo se domluvit s vyšší mocí a byl jsem už tak zoufalý se ospravedlnit, že jsem zapl svůj můzek a z posledních sil jsem řekl LOG ROUTRU, na čež jsem už nedostal jedinou odpověd od DM i presto že jsem žadonil a prosil mě už vyšší moc nevyslyšela...(nikoho jsem neurážel a chápal jsem že se z toho nemusím dostat, ale když jsem našel tento, pro mě nezvratný argumen presumce neviny tak jsem to musel udělat a napsat sem s tížnost).
Omluvte můj spam, ale nemůžu si pomoci, když někoho trestáte a má být uveden v prohřešcích tak to tam napište a nedělejte ze mně žádnou vijímku a napište to tam.
Chtěl bych dostat tu šanci se ospravedlnit, protože já se nespokojím s tím, že mně někdo falešně obviní, s tím bych se peru vždy do posledních sil.
Můj rozumný důkaz je printscreen logu routru, který zaznamenává přerušení spojení a znovu připojení k síti internet.(přikládám soubor z malování, jinak to neumim) A ještě by mě zajímalo proč jste nemohl přijmout mojí nabídku: "Jestliže zemřít, tak v boji." a nevrátil mě na to místo do prostřed těch krásně srovnaných mobů se snimi poprat, když jste několikrát tvrdil, že bych stejně zemřel!(žádal jsem to se 104 HP po logu, aby to bylo fér)
*když vezmu v úvahu že jsem neměl páru, co se semnou několik desítek až pár minut něco děje, dokud nebudu v bezpečí paměti servru kvůli ztrátě spojení... BTW teď mě napadlo time out je jinej log na sevru než korektní ukončení;) (šel jsem si vyčistit zuby než internet naběhne trvá bětšinou 2-5 minut, podletoho jestli se sekne router a v hoším případě se musí restartovat manuálně... (no zmetky od O2 moc nevydržej...momentálně používám nějakej zyxel cože je asi ten nejlepší z nich co O2 nabízí... sry spam))
Doufám že si to alespoň přečtete než to smažete, děkuji za váš čas a stále doufám, že se to v klidu nějak vyřeší, čekám na vás v pekle.
T.R.
Innfra je jen překlep v nick name, moje nick name je Infra
Takže k věci naběhl jsem mezi skřety (lokace na západ od skřetího tábora... nejaký další asi hlavní tábor...), že mám už celkem dobrý equip a úplně low taky nejsem. Tak jsem tam naběhl zabil skřeta a už mi nešlo dál nic dělat... inventář se nenačítal, takže mi bylo jasné že buď padl server, nebo spíš táta šel spát...(za moment na to jsem ho slyšel dupat po schodech...) takže jsem tam uprostřed boje zmizel a všemocný Rejty to viděl. Po logu jsem měl veškerou mapu naagrovanou(všichni moby z lokace které jsem z pozice posledního zabití neviděl, vyskládané kolemdokola mně) na moji pozici kde jsem se odpojil, nechápu jak se to mohlo stát když mě vidělo jen pár skřetů žádní pavouci...(spekulace: v tom má asi prsty zmíněná vyšší moc...) Bohužel jak jsem si věřil, tak jsem si věřil oprávněně, hody jsem ustál a utekl pryč... jenže dostal trefný kill a že jsem podvodník a odlogoval jsem se když jsem umíral...( nevím jestli 104 HP při logu je umírání (a blbé tupě stání a 150 HP při pádu vypadá na pokus o odlog...) z celkových 155 HP)* takže jsem se snažil najít rozumné vysvětlení, bohužel nešlo se domluvit s vyšší mocí a byl jsem už tak zoufalý se ospravedlnit, že jsem zapl svůj můzek a z posledních sil jsem řekl LOG ROUTRU, na čež jsem už nedostal jedinou odpověd od DM i presto že jsem žadonil a prosil mě už vyšší moc nevyslyšela...(nikoho jsem neurážel a chápal jsem že se z toho nemusím dostat, ale když jsem našel tento, pro mě nezvratný argumen presumce neviny tak jsem to musel udělat a napsat sem s tížnost).
Omluvte můj spam, ale nemůžu si pomoci, když někoho trestáte a má být uveden v prohřešcích tak to tam napište a nedělejte ze mně žádnou vijímku a napište to tam.
Chtěl bych dostat tu šanci se ospravedlnit, protože já se nespokojím s tím, že mně někdo falešně obviní, s tím bych se peru vždy do posledních sil.
Můj rozumný důkaz je printscreen logu routru, který zaznamenává přerušení spojení a znovu připojení k síti internet.(přikládám soubor z malování, jinak to neumim) A ještě by mě zajímalo proč jste nemohl přijmout mojí nabídku: "Jestliže zemřít, tak v boji." a nevrátil mě na to místo do prostřed těch krásně srovnaných mobů se snimi poprat, když jste několikrát tvrdil, že bych stejně zemřel!(žádal jsem to se 104 HP po logu, aby to bylo fér)
*když vezmu v úvahu že jsem neměl páru, co se semnou několik desítek až pár minut něco děje, dokud nebudu v bezpečí paměti servru kvůli ztrátě spojení... BTW teď mě napadlo time out je jinej log na sevru než korektní ukončení;) (šel jsem si vyčistit zuby než internet naběhne trvá bětšinou 2-5 minut, podletoho jestli se sekne router a v hoším případě se musí restartovat manuálně... (no zmetky od O2 moc nevydržej...momentálně používám nějakej zyxel cože je asi ten nejlepší z nich co O2 nabízí... sry spam))
Doufám že si to alespoň přečtete než to smažete, děkuji za váš čas a stále doufám, že se to v klidu nějak vyřeší, čekám na vás v pekle.
T.R.
Innfra je jen překlep v nick name, moje nick name je Infra