Page 1 of 2

Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:23 02. Apr 2009
by GetFirstPC
Tak dozvěděl jsem se že tvurci chtěji zrušit Hag Grag já sám mám proti tomu pár možná víc než pár vyhrad napišu zakladní.
------------------------------------------------------------------
-teměř každý herní svět má povrch jak zlý tak dobrý podtemno bývá jen jako přidavek nečeho ještě nad obyčejným zlem. Mezi těmi dvěma zly je asi takovy rozdíl jako mezi zlodějem cukratek a najemnym vrahem. Ono mezi těmy zly je asi rozdíl jako mezi Stalinem a Hitlerem.
Hitler povyšuje svuj narod za něco božského a ostatní jsou zviřata která se hodí jen k tomu zotročit na práci a kdyš už nemužou pracovat tak využit co nejefektivněji vše znich co jde a zlikvidovat.
Stalin tak to jep ovrchnanske zlo přesněji ten nejhorši druh zloun jenž se snaží vystoupat k moci jakymikoliv prostředky nezabiji zasadově jiné rasy on klidně pozabiji miliony vlastních aby se dostal k moci a aby si ji udržel. Nezabiji prostě jen proto že je černý bíly či žluty zabiji protože toho o něm ví moc am ohl by ho ohrozit.
----
To byla nejhorši varianta zlouna ale prakticky banditi atd všechno jedou stalinovsky typ který se do podtemna rozhodně nehodí a kdyš jim zrušite zakladnu napovrchu stejně si ji budou muset ic někde vybudovat leda že by se zakempili v Katerské věznici neni to tak zly 2 jidla deně a o vanocich dostanou darky od daňovych poplatniku.
----

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:25 02. Apr 2009
by Rejty
Jen připomínám, že je anketa bezpředmětná a její výsledek, ať už bude jakýkoliv, nic nezmění.

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:27 02. Apr 2009
by Tretas
a výsledek rozhodnutí týmu je jaký? Zrušit, nebo nechat?
jo a kamoš mi říkal že v Hag Graru mužou být ty pady, je to pravda?

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:29 02. Apr 2009
by GetFirstPC
Rejty wrote:Jen připomínám, že je anketa bezpředmětná a její výsledek, ať už bude jakýkoliv, nic nezmění.
Dost rychlá odpověd ale aspon uvidite nazor ostatních na to že prakticky vytvařite černobily svět aspon já nevím o jinem mistě nap orvchu kde by byli chramy zlých bohu.

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:30 02. Apr 2009
by kucik
Přestaňte panikařit. Přece se nevyženou eviláci do severních ledovejch pustin.

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:31 02. Apr 2009
by Tretas
no mě to teda osobně nevadí, ž se Hag-Grar zruší a hrát zlouna jde i bez Hag Graru... skus :wink: :D

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:33 02. Apr 2009
by Loki_cz
Zanechte ho a víc reáliema propojte s podtemnem. Ať se zlouni z Hagu snadno mohou paktovat s těmi dole. Ať zlouni z Hagu mají snažší přístup do podtemna a tím tyhle dvě zlounský frakce spojíte a pomůžete oživit podtemno.

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:34 02. Apr 2009
by Tretas
tak tak, zla je na Thalii v poslední době málo, až na nezničitelného Berse :-D

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:34 02. Apr 2009
by kucik
GetFirstPC wrote: Dost rychlá odpověd ale aspon uvidite nazor ostatních na to že prakticky vytvařite černobily svět aspon já nevím o jinem mistě nap orvchu kde by byli chramy zlých bohu.
Sorry, ale vzhledem k tomu, že zjevně neviš, o jaké změny jde a protože je ještě prezentovat nechcem, fakt bojuješ proti větrným mlýnům.

Buď zas někdo plácá blbosti, nebo ses chytil na aprýlovej žert.

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:36 02. Apr 2009
by Tretas
já tomu radši nechám volný pruběh, nebo mě zas napálíte jak včera :-D

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:39 02. Apr 2009
by GetFirstPC
kucik wrote:
GetFirstPC wrote: Dost rychlá odpověd ale aspon uvidite nazor ostatních na to že prakticky vytvařite černobily svět aspon já nevím o jinem mistě nap orvchu kde by byli chramy zlých bohu.
Sorry, ale vzhledem k tomu, že zjevně neviš, o jaké změny jde a protože je ještě prezentovat nechcem, fakt bojuješ proti větrným mlýnům.

Buď zas někdo plácá blbosti, nebo ses chytil na aprýlovej žert.
Tak ono rušíte něco anižbyste o tom hráče informovali takže se hned objeví spousta teorii proč se to děla co ma WB tym zalubem atd

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:41 02. Apr 2009
by kucik
Ono se už něco zrušilo?

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:42 02. Apr 2009
by GetFirstPC
kucik wrote:Ono se už něco zrušilo?
Nefunguji žadne inteeierove lokace Hag Gragu.

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:45 02. Apr 2009
by kucik
Jakto, že nefungují? Neni tam přechod, nebo tam nejde vlézt, nebo co?

Re: Zrušeni Hag Gragu

Posted: 16:47 02. Apr 2009
by GetFirstPC
kucik wrote:Jakto, že nefungují? Neni tam přechod, nebo tam nejde vlézt, nebo co?
Dejme tomu sidlo krkavčích sparu přechod by byl klikneš na něj ale už se nikam nedostaneš prostě druha strana přechodu chybí.