Zrušeni Hag Gragu
Posted: 16:23 02. Apr 2009
Tak dozvěděl jsem se že tvurci chtěji zrušit Hag Grag já sám mám proti tomu pár možná víc než pár vyhrad napišu zakladní.
------------------------------------------------------------------
-teměř každý herní svět má povrch jak zlý tak dobrý podtemno bývá jen jako přidavek nečeho ještě nad obyčejným zlem. Mezi těmi dvěma zly je asi takovy rozdíl jako mezi zlodějem cukratek a najemnym vrahem. Ono mezi těmy zly je asi rozdíl jako mezi Stalinem a Hitlerem.
Hitler povyšuje svuj narod za něco božského a ostatní jsou zviřata která se hodí jen k tomu zotročit na práci a kdyš už nemužou pracovat tak využit co nejefektivněji vše znich co jde a zlikvidovat.
Stalin tak to jep ovrchnanske zlo přesněji ten nejhorši druh zloun jenž se snaží vystoupat k moci jakymikoliv prostředky nezabiji zasadově jiné rasy on klidně pozabiji miliony vlastních aby se dostal k moci a aby si ji udržel. Nezabiji prostě jen proto že je černý bíly či žluty zabiji protože toho o něm ví moc am ohl by ho ohrozit.
----
To byla nejhorši varianta zlouna ale prakticky banditi atd všechno jedou stalinovsky typ který se do podtemna rozhodně nehodí a kdyš jim zrušite zakladnu napovrchu stejně si ji budou muset ic někde vybudovat leda že by se zakempili v Katerské věznici neni to tak zly 2 jidla deně a o vanocich dostanou darky od daňovych poplatniku.
----
------------------------------------------------------------------
-teměř každý herní svět má povrch jak zlý tak dobrý podtemno bývá jen jako přidavek nečeho ještě nad obyčejným zlem. Mezi těmi dvěma zly je asi takovy rozdíl jako mezi zlodějem cukratek a najemnym vrahem. Ono mezi těmy zly je asi rozdíl jako mezi Stalinem a Hitlerem.
Hitler povyšuje svuj narod za něco božského a ostatní jsou zviřata která se hodí jen k tomu zotročit na práci a kdyš už nemužou pracovat tak využit co nejefektivněji vše znich co jde a zlikvidovat.
Stalin tak to jep ovrchnanske zlo přesněji ten nejhorši druh zloun jenž se snaží vystoupat k moci jakymikoliv prostředky nezabiji zasadově jiné rasy on klidně pozabiji miliony vlastních aby se dostal k moci a aby si ji udržel. Nezabiji prostě jen proto že je černý bíly či žluty zabiji protože toho o něm ví moc am ohl by ho ohrozit.
----
To byla nejhorši varianta zlouna ale prakticky banditi atd všechno jedou stalinovsky typ který se do podtemna rozhodně nehodí a kdyš jim zrušite zakladnu napovrchu stejně si ji budou muset ic někde vybudovat leda že by se zakempili v Katerské věznici neni to tak zly 2 jidla deně a o vanocich dostanou darky od daňovych poplatniku.
----