Page 1 of 6

Vy sami ve fantasy světě

Posted: 10:14 03. Apr 2009
by Jeanes
Jsme dneska měli v práci vášnivou debatu, čím by jsme chtěli být, kdyby jsme žili ve fantasy světě. Jaké povolání, jaká rasa, jaké přesvědčení a podobně. Zkuste se taky zamyslet, jak by jste se charakterizovali, kdyby jste vy sami byli ta malá postavička co tu běhá po Thálii nebo třeba v nějakém jiném fantasy světě podle pravidel D&D.

Já osobně bych chtěl být člověk, zmateně dobrý, zloděj. Protože zloděj je šikovnej, umí si vždycky poradit a přizpusobit se každý hnusný situaci. Navíc mizet do stínu je nádhera :D Sledoval a špehoval bych všechno co by se dalo! Věděl bych uplně všechno co se ve městě děje :D Dva krátké mečíky, probodávání ze zálohy, šedivý hadry a kapuci aby mi nešlo vidět do obličeje. Nádhera!

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 10:20 03. Apr 2009
by Daanri
No jednoznacne carodej, asi elf a presvedcenie neutral (mozno trosicku, ale len trosicku tiahnuci k tomu dobru). Dlhy zivot s moznostou studia tajomnych veci, pekna vezicka, alebo ine doupe plne prapodivnych byliniek, knih a flasticiek so vsetkym moznym. No uplne nadhera. :D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 10:29 03. Apr 2009
by Rejty
Zaklínač - člověk s magickejma schopnostma. Neutrální.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 10:34 03. Apr 2009
by Krata
trpasličí bojovník s nevyléčitelnou závyslostí na alkoholu .. asi bych měl dobré přesvědčení, v jádru sem hodný člověk :) (někdy)
nebo čaroděj, člověk.. umět si rozsvítit kdykoliv a kdekoliv, navíc příteliček se kterym si můžu v dlouhých dobách nudy povidat ..

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 10:41 03. Apr 2009
by Skipp
To je tazke...ja by som skusil viacej povolani :) ale rasa ma laka najviac elfska alebo pulcik. Elf - lesny elf, pre ich zivot v lese na stromoch, pre krasne elfky 8) pre dlhovekost, mudrost tejto rasy. Ale povolanie? Tazko povedat.To by som nechal na osud, co bymi bolo urcene,zrejme by som sa uspokojil s cimkolvek.
Ako pulcik som chcel byt urcite pre ich detskost. Su absolutne stastni a slobodni a v takomto stave dokazu zit cely zivot. Nicich netrapi iba hlad a zvedavost :)
No a este by som bol clovekom bardom - ako mlady desny zaletniik by som cestoval na vlastnu pest po svete, skladal basne ,piesne o hrdinskych cinoch,ale aj o laske na vabenie kdejekych krasnych slecien na ktore by som pocas cesty narazil 8)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 11:58 03. Apr 2009
by ATom
Určitě stínový tanečník, samozřejmě pulčik který pro svoje dobro udělá skoro všechno kromě zabiti, žijící si svými zákony a pravidly. Samotářský divoch jehož domovem jsou lesy. Jeho oblibou by bylo lození po stromech sledování jiných bytostlí za účelem většího poznání. :wink:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:07 03. Apr 2009
by monstera
Jeanes wrote:Jsme dneska měli v práci vášnivou debatu, čím by jsme chtěli být, kdyby jsme žili ve fantasy světě. Jaké povolání, jaká rasa, jaké přesvědčení a podobně. Zkuste se taky zamyslet, jak by jste se charakterizovali, kdyby jste vy sami byli ta malá postavička co tu běhá po Thálii nebo třeba v nějakém jiném fantasy světě podle pravidel D&D.

Já osobně bych chtěl být člověk, zmateně dobrý, zloděj. Protože zloděj je šikovnej, umí si vždycky poradit a přizpusobit se každý hnusný situaci. Navíc mizet do stínu je nádhera :D Sledoval a špehoval bych všechno co by se dalo! Věděl bych uplně všechno co se ve městě děje :D Dva krátké mečíky, probodávání ze zálohy, šedivý hadry a kapuci aby mi nešlo vidět do obličeje. Nádhera!
Nezlob se, ale dobrák, i když zmatený, nemůže v reálu být zločinec, jako zloděj by škodil ostatním. Mohl by být nejvýše záměčníkem...

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:20 03. Apr 2009
by Theogil I
Člověk nebo trpaslík neutrálně dobrý, pěkně kulaťoučký s vytříbenou chutí pro pochoutky a pivánko, klerik - léčitel.

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:24 03. Apr 2009
by pepa48
určitě mnich, člověk nebo elf

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:25 03. Apr 2009
by Rejty
pepa48 wrote:určitě mnich, člověk nebo elf
Cudný a zbožný? :mrgreen:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:26 03. Apr 2009
by pepa48
Rejty wrote:
pepa48 wrote:určitě mnich, člověk nebo elf
Cudný a zbožný? :mrgreen:
jo a hlavně chudej :mrgreen:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:27 03. Apr 2009
by igor
Já bych byl asi Zvěd harfeníků, sice nevim co to je, ale přijde mi to cool :D

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:27 03. Apr 2009
by Rejty
pepa48 wrote:
Rejty wrote:Cudný a zbožný? :mrgreen:
jo a hlavně chudej :mrgreen:
Takže jako v reálu, celej ty. :lol:

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:30 03. Apr 2009
by igor
A dneska na bále budu asi bard :D (ten v tej nabídce chybí)

Re: Vy sami ve fantasy světě

Posted: 12:32 03. Apr 2009
by Jachym
Teda o tomto jste se bavili v práci, skutečně jsi mne rozesmál.
No já, to je jasné , hraničář , lovec, stopař, pionýr , průzkumník s hlavně lečívými kouzly žijící v osadě uprostřed (kanadské, zelandské,ruské) přírody. Zmateně dobrý.