Page 1 of 1

čekání po pádu v podsvětí

Posted: 10:16 04. Apr 2009
by ravangorn
Mám takovej dotaz, spíš teda přání :) . Nešlo by zavýst do hry do těch systémovejch příkazů /pc něco jako čas běhu serveru od restartu? Stává se mi poslední dobou docela často, že po pádu někde zařvu a musim čekat v podsvětí na DM. Někdy se dostaví až po hodině (většinou hnedka teda). Tak kdyby se dal vyscreenovat ten čas + pěkná fotečka z podsvětí a normálně vyjít ven. Pak by šlo vrátit xp a peníze s nějakým tím "hmatatelným" důkazem :) (pokud by se nešlo pod level, samo to si každej radši počká :) ) .
(Nevím totiž jestli mají DM přístup k nějakým těm logům aby si to kdyžtak ověřovali.)

Samozřejmě ve výpisu by bylo:
1. výpis doby od restartu serveru do smrti (byla by nějaká tolerovaná doba, třeba max. 5 min)
2. výpis o co všechno přišel

Ideální by bylo aby to fungovalo automaticky, to by se DMka nemuseli starat vůbec.

Re: čekání po pádu v podsvětí

Posted: 10:18 04. Apr 2009
by Rejty
Já bych hlavně radši vyřešil samotný pády, než nápravu škod. :(

Re: čekání po pádu v podsvětí

Posted: 10:26 04. Apr 2009
by ravangorn
No tohle by bylo určitě prozatímní řešení, kdyby mi někdo poslal nějaký šikovný tutoriály k těm skriptům, zkusil bych to sám. Ale v toolsetu pořádně nevim co jak funguje, páč ty nápovědy sou dost chudý.

Re: čekání po pádu v podsvětí

Posted: 13:57 04. Apr 2009
by monstera
Rejty wrote:Já bych hlavně radši vyřešil samotný pády, než nápravu škod. :(
kéž by se ti to co nejdřive povedlo ....