čekání po pádu v podsvětí
Posted: 10:16 04. Apr 2009
Mám takovej dotaz, spíš teda přání
. Nešlo by zavýst do hry do těch systémovejch příkazů /pc něco jako čas běhu serveru od restartu? Stává se mi poslední dobou docela často, že po pádu někde zařvu a musim čekat v podsvětí na DM. Někdy se dostaví až po hodině (většinou hnedka teda). Tak kdyby se dal vyscreenovat ten čas + pěkná fotečka z podsvětí a normálně vyjít ven. Pak by šlo vrátit xp a peníze s nějakým tím "hmatatelným" důkazem
(pokud by se nešlo pod level, samo to si každej radši počká
) .
(Nevím totiž jestli mají DM přístup k nějakým těm logům aby si to kdyžtak ověřovali.)
Samozřejmě ve výpisu by bylo:
1. výpis doby od restartu serveru do smrti (byla by nějaká tolerovaná doba, třeba max. 5 min)
2. výpis o co všechno přišel
Ideální by bylo aby to fungovalo automaticky, to by se DMka nemuseli starat vůbec.
(Nevím totiž jestli mají DM přístup k nějakým těm logům aby si to kdyžtak ověřovali.)
Samozřejmě ve výpisu by bylo:
1. výpis doby od restartu serveru do smrti (byla by nějaká tolerovaná doba, třeba max. 5 min)
2. výpis o co všechno přišel
Ideální by bylo aby to fungovalo automaticky, to by se DMka nemuseli starat vůbec.