Page 1 of 1

Ohniště

Posted: 21:43 07. Jun 2007
by Morn
Nevím jak kde ale v Kel-A-Hazru nejde koupit ocilka na ohen a na ostrovech taky ne .Nešlo by je tam dát ?........ne všichni si mohou nasekat dříví a udělat ohen. :wink:

Posted: 22:19 07. Jun 2007
by Sylmael
Na pusti je uz teplo dost nie? Tak to by som si skor prial kostky ladu do drinku keby som tam hral. :lol:

Posted: 22:33 07. Jun 2007
by Morn
Hele ty všeználku možná že ty bys radči kosku ledu ale já večer bych byl radči u ohně zaprvé zahřeje ,uvaříš si tam jídlo a máš jistotu že odeženeš nezvaný hosty :D
Stačil by sužený vebloudí trus. :wink:

Posted: 22:37 07. Jun 2007
by Sylmael
S tim velbloudim trusom odozenies isto kazdeho. :lol:

Posted: 09:52 08. Jun 2007
by snowman
Sylmael wrote:Na pusti je uz teplo dost nie? Tak to by som si skor prial kostky ladu do drinku keby som tam hral. :lol:
Chtěl bych Tě na jakékoli poušti vidět, jak by jsi o půlnoci toužil po kostkách ledu :idea: :D

Posted: 22:52 13. Jun 2007
by Sylmael
Uz som videl ocilku aj v Ivory. Mozno dorazila aj do Kel a Hazru. Pokrok nezastavis. Image

Posted: 23:02 13. Jun 2007
by photter
je tam ale jenom jedna :(

Posted: 23:18 13. Jun 2007
by Sylmael
Jop, nenastavil ten co to tam daval nekonecny obchod na vec. Pre pripad ze by to dotycny nevedel tak sa nic nepokazi u tejto veci, ak sa da na nekonecny predaj.
Image

Posted: 11:56 14. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.