Page 1 of 1
Ohniště
Posted: 21:43 07. Jun 2007
by Morn
Nevím jak kde ale v Kel-A-Hazru nejde koupit ocilka na ohen a na ostrovech taky ne .Nešlo by je tam dát ?........ne všichni si mohou nasekat dříví a udělat ohen.

Posted: 22:19 07. Jun 2007
by Sylmael
Na pusti je uz teplo dost nie? Tak to by som si skor prial kostky ladu do drinku keby som tam hral.

Posted: 22:33 07. Jun 2007
by Morn
Hele ty všeználku možná že ty bys radči kosku ledu ale já večer bych byl radči u ohně zaprvé zahřeje ,uvaříš si tam jídlo a máš jistotu že odeženeš nezvaný hosty
Stačil by sužený vebloudí trus.

Posted: 22:37 07. Jun 2007
by Sylmael
S tim velbloudim trusom odozenies isto kazdeho.

Posted: 09:52 08. Jun 2007
by snowman
Sylmael wrote:Na pusti je uz teplo dost nie? Tak to by som si skor prial kostky ladu do drinku keby som tam hral.

Chtěl bych Tě na jakékoli poušti vidět, jak by jsi o půlnoci toužil po kostkách ledu

Posted: 22:52 13. Jun 2007
by Sylmael
Uz som videl ocilku aj v Ivory. Mozno dorazila aj do Kel a Hazru. Pokrok nezastavis.

Posted: 23:02 13. Jun 2007
by photter
je tam ale jenom jedna

Posted: 23:18 13. Jun 2007
by Sylmael
Jop, nenastavil ten co to tam daval nekonecny obchod na vec. Pre pripad ze by to dotycny nevedel tak sa nic nepokazi u tejto veci, ak sa da na nekonecny predaj.

Posted: 11:56 14. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.