Page 1 of 1

Casova primka

Posted: 12:00 04. Apr 2009
by Kiri
Casova primka?!
Co se stalo za posledni 200 let..., kdyz vemu v potaz, ze primka je stara pres dva roky, pak se nakej cas neco delo, pak byl posun v case a opet nakej cas odbeh.

opet si linkuju nakej IC zivot a nemam ceho se chytit. Napady dochazi :cry:

edit: sry, ted sem zjistil, ze cela knihovna v Karathe je 200 let stara.

Re: Casova primka

Posted: 14:23 04. Apr 2009
by Žorž
S nějvětší jistotou aktuální reálie naleznete vždy na stránkách: http://thalie.pilsfree.cz/realie-sveta-31.htm

Hlavně přímo ve hře se události zobrazují se zpožděním, směrodatné jsou stránky/fórum. Karathská knihovna všeobecně se bude v nejbližších měsících rozhodně rozšiřovat (lokace stále předwipová).

Re: Casova primka

Posted: 14:24 04. Apr 2009
by Kiri
Žorž wrote:S nějvětší jistotou aktuální reálie naleznete vždy na stránkách: http://thalie.pilsfree.cz/realie-sveta-31.htm

Hlavně přímo ve hře se události zobrazují se zpožděním, směrodatné jsou stránky/fórum. Karathská knihovna všeobecně se bude v nejbližších měsících rozhodně rozšiřovat.
Dekuji Ti..ja myslel, ze mas dlouhodobejsi volno :D

Re: Casova primka

Posted: 14:26 04. Apr 2009
by Žorž
:) Taky že jo...ale zvyk je železná košile. A jakmile se cokoliv mihne na fóru ohledně kronikaření, prostě musím být u toho, starostem v realitě navzdory.

Re: Casova primka

Posted: 14:29 04. Apr 2009
by Kiri
Žorž wrote::) Taky že jo...ale zvyk je železná košile. A jakmile se cokoliv mihne na fóru ohledně kronikaření, prostě musím být u toho, starostem v realitě navzdory.
te strasi maturita?...dej cmara na ICQ dystak, dik.