Krab
Posted: 21:45 07. Jun 2007
V Kel-A -hazru nejde dostat z krabů maso hnedka se ztratí
Na pevnině jde znich vyřezat maso ale tady prostě ne!
Na pevnině jde znich vyřezat maso ale tady prostě ne!
Na pobřeží u Karathy jsou dva druhy krabů - jedni jsou masití a druzí mizející.Sylmael wrote:Jop, to uz WKing minule pisal kdesi tu na forum ze kraby odtamad nemaju maso. Dobra to sprava pre vegetarianov!
V první a druhé lokaci za východními farmami - bezmací jsou Crab, s masem jsou KrabSylmael wrote:Myslis tych co su u delta reky(to su tusim tie s masom) a potom tych dalsich smerom na vychod? (to budu asi tie co miznu)