Page 1 of 1

Krab

Posted: 21:45 07. Jun 2007
by Morn
V Kel-A -hazru nejde dostat z krabů maso hnedka se ztratí :evil:

Na pevnině jde znich vyřezat maso ale tady prostě ne!

Posted: 22:49 07. Jun 2007
by Sylmael
Jop, to uz WKing minule pisal kdesi tu na forum ze kraby odtamad nemaju maso. Dobra to sprava pre vegetarianov!

Posted: 07:01 08. Jun 2007
by monstera
Sylmael wrote:Jop, to uz WKing minule pisal kdesi tu na forum ze kraby odtamad nemaju maso. Dobra to sprava pre vegetarianov!
Na pobřeží u Karathy jsou dva druhy krabů - jedni jsou masití a druzí mizející.

Posted: 23:37 13. Jun 2007
by Sylmael
Myslis tych co su u delta reky(to su tusim tie s masom) a potom tych dalsich smerom na vychod? (to budu asi tie co miznu)

Posted: 06:33 29. Jun 2007
by monstera
Sylmael wrote:Myslis tych co su u delta reky(to su tusim tie s masom) a potom tych dalsich smerom na vychod? (to budu asi tie co miznu)
V první a druhé lokaci za východními farmami - bezmací jsou Crab, s masem jsou Krab