Page 1 of 1
Chyby přechodů lokací
Posted: 12:03 09. Jun 2007
by steel_martin
Karatha - stoky pod západní branou.
Nelze se dostat zpátky nahoru kvůli placeablu takovýho toho zářícího stříbrného sloupu.
Resp. přechodový trigger je příliš malý.
Posted: 22:45 13. Jun 2007
by Sylmael
Ak mozes tak si spusti minimapu na tom mieste v stokach a urob screen. Lahsie by sa to miesto naslo a samozrejme aj opravilo.
Posted: 22:52 13. Jun 2007
by jaara
tak to se snad najde, moc jich tam nebude
Posted: 23:31 13. Jun 2007
by Sylmael
Nieje snad lepsie ked WB vidi kde presne na mape nastal problem?
Posted: 08:49 14. Jun 2007
by Rejty
Je. Kdyz nekde lita kytka na strome, tak se tezko hleda, kterej to je

Posted: 10:45 14. Jun 2007
by steel_martin
Jj.. ty kužely světla představují vlastně, jestli to dobře chápu, světlo vycházející z kanálových poklopů z povrchu.. a těch vstupů do stok zas až tolik není.
Posted: 11:19 14. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.