Page 1 of 12
!!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:50 06. Apr 2009
by Tretas
No snad to pomuže k vyřešení... asi tam toho není moc, ale základ snad, jinak spam prosím mazat a co jsem nenapsal do ankety, tak napsat zprávou.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:54 06. Apr 2009
by paja13
Tretas wrote:No snad to pomuže k vyřešení... asi tam toho není moc, ale základ snad, jinak spam prosím mazat a co jsem nenapsal do ankety, tak napsat zprávou.
chybi remesto vareni lekvosu
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:56 06. Apr 2009
by Addieau
Cybí ti tam taky
výběr hotovosti v bance. zrovna teď to spadlo - a já si právě vybírala penízky

(banka Karatha)
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:56 06. Apr 2009
by Tretas
dík opraveno
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 18:59 06. Apr 2009
by loadr
tak uz jsem to pokřtil

ale tim brousenim to asi nebylo, bo jsem zacal brousil aspon pul hodiny pred padem
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:04 06. Apr 2009
by Pajule
byla ve škole HAHAHA

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:05 06. Apr 2009
by Tretas
loadr wrote:tak uz jsem to pokřtil

ale tim brousenim to asi nebylo, bo jsem zacal brousil aspon pul hodiny pred padem
nevadí, zaškrtni to, třeba to bude zbytečné naproso, ale skusit to mužem
a od teď
PIŠTE JEN K TEMATU
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:43 06. Apr 2009
by Lord_Berserk
GetFirstPC se pripojil posledni kdyz to padlo a Xaarth se zrovna odpojoval - kdyztak napiste cos ste delali v jaky lokaci byly

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:43 06. Apr 2009
by paja13
posledni co sem vydel ve vypisu bylo logovani hrace getfirstpc
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Apr 06 19:42:54] GetFirstPC has joined as a player..
uz se stalo nekolikrat ze to padlo potom co se pripojil
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:47 06. Apr 2009
by Xaarth
Já nevím, kde sem..chtěl se lognout a delší dobu viděl černo a potom hlášku you have been diconnect, server response timeout.
Ale NPC co tam jsou se jmenujou hlubinný skřetvěd a byli jsme tam právě s Grondem

Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:50 06. Apr 2009
by Tretas
no zatím to vypadá na hlubiné skřetvědy a hráče GetFirstPC, tyhle dvě věci se už řešily parkrat
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 19:51 06. Apr 2009
by Pajule
hm já akorát stála u nástěnky když pro mě rpoběhla jakási postava ani nepozdravila , takže já se zrovna RP divila jak někdo ani nepozdraví

ale je pravda že jakmile se přihlásí hráč Get blabal tak to většinou padne...aspon tak to zaznamenávám já

páč se připojil a pak to hnedka padlo
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:07 06. Apr 2009
by monstera
Tretas wrote:No snad to pomuže k vyřešení... asi tam toho není moc, ale základ snad, jinak spam prosím mazat a co jsem nenapsal do ankety, tak napsat zprávou.
Ale při kterým, bylo jich hodně v poslední době, u některých jsem byl, jiné proběhly v době, kdy jsem nehrál... neumím se vyjádřit
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:08 06. Apr 2009
by Tretas
pady všechny co jsou
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:10 06. Apr 2009
by Tretas
mužeš zaškrtnout 10 možností, kvuli tomu že bylo hodně pádu
