Page 1 of 12

!!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:50 06. Apr 2009
by Tretas
No snad to pomuže k vyřešení... asi tam toho není moc, ale základ snad, jinak spam prosím mazat a co jsem nenapsal do ankety, tak napsat zprávou.

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:54 06. Apr 2009
by paja13
Tretas wrote:No snad to pomuže k vyřešení... asi tam toho není moc, ale základ snad, jinak spam prosím mazat a co jsem nenapsal do ankety, tak napsat zprávou.
chybi remesto vareni lekvosu

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:56 06. Apr 2009
by Addieau
Cybí ti tam taky výběr hotovosti v bance. zrovna teď to spadlo - a já si právě vybírala penízky 8) (banka Karatha)

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:56 06. Apr 2009
by Tretas
dík opraveno

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 18:59 06. Apr 2009
by loadr
tak uz jsem to pokřtil :mrgreen: ale tim brousenim to asi nebylo, bo jsem zacal brousil aspon pul hodiny pred padem

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:04 06. Apr 2009
by Pajule
byla ve škole HAHAHA :twisted:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:05 06. Apr 2009
by Tretas
loadr wrote:tak uz jsem to pokřtil :mrgreen: ale tim brousenim to asi nebylo, bo jsem zacal brousil aspon pul hodiny pred padem
nevadí, zaškrtni to, třeba to bude zbytečné naproso, ale skusit to mužem


a od teď PIŠTE JEN K TEMATU

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:43 06. Apr 2009
by Lord_Berserk
GetFirstPC se pripojil posledni kdyz to padlo a Xaarth se zrovna odpojoval - kdyztak napiste cos ste delali v jaky lokaci byly :idea:

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:43 06. Apr 2009
by paja13
posledni co sem vydel ve vypisu bylo logovani hrace getfirstpc
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Apr 06 19:42:54] GetFirstPC has joined as a player..

uz se stalo nekolikrat ze to padlo potom co se pripojil

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:47 06. Apr 2009
by Xaarth
Já nevím, kde sem..chtěl se lognout a delší dobu viděl černo a potom hlášku you have been diconnect, server response timeout.

Ale NPC co tam jsou se jmenujou hlubinný skřetvěd a byli jsme tam právě s Grondem :?

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:50 06. Apr 2009
by Tretas
no zatím to vypadá na hlubiné skřetvědy a hráče GetFirstPC, tyhle dvě věci se už řešily parkrat

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 19:51 06. Apr 2009
by Pajule
hm já akorát stála u nástěnky když pro mě rpoběhla jakási postava ani nepozdravila , takže já se zrovna RP divila jak někdo ani nepozdraví :wink:
ale je pravda že jakmile se přihlásí hráč Get blabal tak to většinou padne...aspon tak to zaznamenávám já :wink: páč se připojil a pak to hnedka padlo

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:07 06. Apr 2009
by monstera
Tretas wrote:No snad to pomuže k vyřešení... asi tam toho není moc, ale základ snad, jinak spam prosím mazat a co jsem nenapsal do ankety, tak napsat zprávou.
Ale při kterým, bylo jich hodně v poslední době, u některých jsem byl, jiné proběhly v době, kdy jsem nehrál... neumím se vyjádřit

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:08 06. Apr 2009
by Tretas
pady všechny co jsou

Re: !!PÁDY SERVERU!!

Posted: 20:10 06. Apr 2009
by Tretas
mužeš zaškrtnout 10 možností, kvuli tomu že bylo hodně pádu :wink: