Page 1 of 2

omluva

Posted: 15:02 08. Apr 2009
by Salyr
nejakou dobu sem nehral a nemam prehled kam se pisi omluvy

takze v dornove utocisti sem omilem napadl trenera sem se preklik a klikl sem na utok no vzhledem k tomu ze sem vysi lvl tak sem to tam nechtel pobit tak sem utekl . timto se chci omluvit za svuj cin.pro priste si budu davat bacha.


diky za pochopeni.

Re: omluva

Posted: 15:32 08. Apr 2009
by kucik
Překlik neřeš, když jsi to neudělal schválně.

Re: omluva

Posted: 06:31 09. Apr 2009
by Salyr
no ja tu trenerku malem sundal jednou ranou tak sem necjtel aby to vypadalo ze zabijim trenery.

Re: omluva

Posted: 10:31 09. Apr 2009
by DenGrasse
Tagar Trenérobijce... :mrgreen:

Re: omluva

Posted: 10:34 09. Apr 2009
by fuxxo
DenGrasse wrote:Tagar Trenérobijce... :mrgreen:
to bol urcite takticky tah naucil sa od svojho trenera vsetko a potom ho chcel zabit aby uz dalej nerozdaval svoje skusenosti..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: omluva

Posted: 11:37 09. Apr 2009
by Salyr
fuxxo wrote:
DenGrasse wrote:Tagar Trenérobijce... :mrgreen:
to bol urcite takticky tah naucil sa od svojho trenera vsetko a potom ho chcel zabit aby uz dalej nerozdaval svoje skusenosti..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

asi ne to byla trenerka druidu a ja sem barbar takze tim to asi nebude :D

Re: omluva

Posted: 16:00 09. Apr 2009
by Marvin
Beriem to teda ako otvorenu valku proti druidom!! :twisted:

Re: omluva

Posted: 20:20 09. Apr 2009
by Salyr
ber to jak chces ale ja to neudelal naschval

Re: omluva

Posted: 20:50 09. Apr 2009
by Marvin
TO Salyr: JOKE

Re: omluva

Posted: 11:10 10. Apr 2009
by DenGrasse
takže chceš říct, že není pravda, že všichni druidi ve hře dostali přidanej skript on_first_see: if PCvalue in (Salyr) then DMkill??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: omluva

Posted: 11:24 10. Apr 2009
by Salyr
DenGrasse wrote:takže chceš říct, že není pravda, že všichni druidi ve hře dostali přidanej skript on_first_see: if PCvalue in (Salyr) then DMkill??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

no sice nevim co to znamena co si napsal ale to slovo DM kill me desi

Re: omluva

Posted: 11:25 10. Apr 2009
by Daanri
v preklade : vyhybaj sa druidom :D

Re: omluva

Posted: 11:39 10. Apr 2009
by Pajule
chudáák , on nechtěl a tatínek mu vyhlasí válku :lol: :mrgreen: :twisted:

Re: omluva

Posted: 12:43 10. Apr 2009
by Marvin
DenGrasse wrote:takže chceš říct, že není pravda, že všichni druidi ve hře dostali přidanej skript on_first_see: if PCvalue in (Salyr) then DMkill??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Musel si vyzradit moje velkonocne prekvapenie? :roll: :mrgreen:

Re: omluva

Posted: 14:13 10. Apr 2009
by DenGrasse
Daanri wrote:v preklade : vyhybaj sa druidom :D
to je velmi volný překlad... :mrgreen: ve skutečnosti se vyhýbej místům, kde by MOHLI být druidi :mrgreen: protože jak tě druid uvidí, už je pozdě...
Pajule wrote:chudáák , on nechtěl a tatínek mu vyhlasí válku :lol: :mrgreen: :twisted:
jaký nechtěl???!!! my ukrájinci remízy ně znájem!!! :twisted:
Marvin wrote:Musel si vyzradit moje velkonocne prekvapenie? :roll: :mrgreen:
jen jsem mu chtěl dát apsoň drobnou šanci, aby to bylo zajímavější.. konečně, on NEVÍ, kam jak DM toho druida umístíš... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: