Page 1 of 2
omluva
Posted: 15:02 08. Apr 2009
by Salyr
nejakou dobu sem nehral a nemam prehled kam se pisi omluvy
takze v dornove utocisti sem omilem napadl trenera sem se preklik a klikl sem na utok no vzhledem k tomu ze sem vysi lvl tak sem to tam nechtel pobit tak sem utekl . timto se chci omluvit za svuj cin.pro priste si budu davat bacha.
diky za pochopeni.
Re: omluva
Posted: 15:32 08. Apr 2009
by kucik
Překlik neřeš, když jsi to neudělal schválně.
Re: omluva
Posted: 06:31 09. Apr 2009
by Salyr
no ja tu trenerku malem sundal jednou ranou tak sem necjtel aby to vypadalo ze zabijim trenery.
Re: omluva
Posted: 10:31 09. Apr 2009
by DenGrasse
Tagar Trenérobijce...

Re: omluva
Posted: 10:34 09. Apr 2009
by fuxxo
Re: omluva
Posted: 11:37 09. Apr 2009
by Salyr
asi ne to byla trenerka druidu a ja sem barbar takze tim to asi nebude

Re: omluva
Posted: 16:00 09. Apr 2009
by Marvin
Beriem to teda ako otvorenu valku proti druidom!!

Re: omluva
Posted: 20:20 09. Apr 2009
by Salyr
ber to jak chces ale ja to neudelal naschval
Re: omluva
Posted: 20:50 09. Apr 2009
by Marvin
TO Salyr: JOKE
Re: omluva
Posted: 11:10 10. Apr 2009
by DenGrasse
Re: omluva
Posted: 11:24 10. Apr 2009
by Salyr
no sice nevim co to znamena co si napsal ale to slovo DM kill me desi
Re: omluva
Posted: 11:25 10. Apr 2009
by Daanri
v preklade : vyhybaj sa druidom

Re: omluva
Posted: 11:39 10. Apr 2009
by Pajule
Re: omluva
Posted: 12:43 10. Apr 2009
by Marvin
Musel si vyzradit moje velkonocne prekvapenie?

Re: omluva
Posted: 14:13 10. Apr 2009
by DenGrasse
Daanri wrote:v preklade : vyhybaj sa druidom

to je velmi volný překlad...

ve skutečnosti se vyhýbej místům, kde by MOHLI být druidi

protože jak tě druid uvidí, už je pozdě...
jaký nechtěl???!!! my ukrájinci remízy ně znájem!!!
Marvin wrote:Musel si vyzradit moje velkonocne prekvapenie?

jen jsem mu chtěl dát apsoň drobnou šanci, aby to bylo zajímavější.. konečně, on NEVÍ, kam jak DM toho druida umístíš...
