Page 1 of 1
Ztráta
Posted: 18:11 10. Jun 2007
by Zyga
Nový postavě při příchodu k Thalovi zmizí i duše bytosti a runa uložení, nebo teda aspoň mě zmizly

měl jsem čistej inventář, jenom knihu craftu, ale všechno až na duši a runu se objevilo když sem opustil Thala.
Posted: 23:10 10. Jun 2007
by Zyga
Tak když sem se znova připojil je to zpátky, ale duše se nedá použít (červeně podbarvená a hlásí že tento předmět neumím použít).Divný.
Posted: 23:37 10. Jun 2007
by Sylmael
To bude zapnutou ILR na serveri. (item level restriction) A tudiz je predmet duse bytosti pouzitelna az od lvl 2. (to je cena zato ze vazi z povodnych 0.3kg tusim na 0.0kg)
Posted: 23:59 10. Jun 2007
by kucik
Mas tam napsano ze az od 2. levelu.

Posted: 00:41 11. Jun 2007
by Zyga
Jj už sem si toho všim (popravdě až teď

), ale stejně nechápu jak se tam znova objevil. U Thala sem ho dostal a hned ztratil. Zůstala mi jenom kniha craftu, na světě se mi objevilo v invu všechno kromě duše a runy uložení a pak se to tam najednou objevilo když sem se znova připojil

nějak to nechápu, ale hlavně, že vše mam a funguje to.
Posted: 12:22 11. Jun 2007
by jaara
Pri prvnim loginu do hry prijdete automaticky o vsechny veci. Relogem tyhlety specialitky dostanete zpatky, opravime to, az k tomu bude prilezitost.
Posted: 16:05 11. Jun 2007
by Sylmael
U duse bytosti sa pri kazdej equip/unequip udalosti kontroluje ci ju hrac ma. Ak nema vytvori sa mu nova. A ked ju raz system najde tak zapise ten predmet do premennych na hraca, aby zas nemusel kontrolovat cely inventar.