Page 1 of 1

Ztráta věcí při pádu serveru

Posted: 17:56 09. Apr 2009
by Garett
Zdravím, bylo by tu ňáký ochotný DM co by mi vrátilo amulet? Koupil sem si ho cca 15 min před pádem, ale po nalogování nemám ani amulet ani peníze v bance :( docela to zamrzí, když člověk šetří každou zlatku a pak o všechno přijde... předem děkuji prvnímu co mi jednu z těch věcí vrátí :)

acc Garett
postava Vugdishnak

Re: Ztráta věcí při pádu serveru

Posted: 16:12 10. Apr 2009
by Krata
toto spíš píš DM do PM nebo na ICQ :)

Re: Ztráta věcí při pádu serveru

Posted: 18:48 10. Apr 2009
by Garett
Po PM se mi nikdo neozejval, tak sem to dal sem...ale už je to vyřešený:)