Ztráta věcí při pádu serveru
Posted: 17:56 09. Apr 2009
Zdravím, bylo by tu ňáký ochotný DM co by mi vrátilo amulet? Koupil sem si ho cca 15 min před pádem, ale po nalogování nemám ani amulet ani peníze v bance
docela to zamrzí, když člověk šetří každou zlatku a pak o všechno přijde... předem děkuji prvnímu co mi jednu z těch věcí vrátí
acc Garett
postava Vugdishnak
acc Garett
postava Vugdishnak