Tohle už mi hlava nebere
Posted: 19:10 11. Jun 2007
Achjo, už si připadám jak baba co si pořád na něco stěžuje. Buď sem holt nechápavej a nebo nemám takovej cit pro rp
. Mno posuďte sami..... budu vám vyprávět příběh trpaslíka, elfa a elfky... :
Jednoho krásného dne si elfka vyjde do přírody, svírá v ruce luk a ostražitě se rozhlíží. Ucítí jakýsi podivný zápach a tak zbystří. Rozhlédne se a co nevidí... smradlavého trpaslíka. Docela znervózní, protože jak je známo... trpaslíci a elfové se moc nemusí.. Cvhíli ho pozoruje a pak se snaží schovat, hned potom co trpaslík vytáhne sekyru. Schová se za malý kopeček do křoví, ale trpaslík ji najde... náhle se objeví statný elf, v ruce svírajíc luk a na zádech dvě pochvy s meči. Elfce se trochu uleví, protože si najivně myslí že ji elf ochrání před trpaslíkem. Elf však dává větší pozornost jejímu obnaženému tělu, slintá nad jejím spúodním prádlem a krásným tělíčkem. Co se nestane.. z trpaslíka a elfa se najednou vyklubou dva přátelé Elfka je ještě více vyděšená a omdlí. Trpaslík řádně zkontroluje její spodní část těla a jakmile se elfka celá zmatená probere tak ji chytne. Elf z ní strhne šaty a vrhne se na ni. Elfka holt omdlí znova. Trpaslík se otočí a čeká na elfa až dokončí to co započal. trpaslík si náhle začne stěžovat nordovi na to že viděl dva elfy trtkat ( asi to zle pochopil, netrtkali, elfka byla mimo a byla znásilněná, ještě si směšně stěžuje když sám pomohl elfovi ji znásilnit) ... Jakmile elf dokončil svou výpravu do elfího lůna, vrhl se spolu s trpaslíkem na dva vlky a šli oběvovat tajnosti jiných krajů, světů a ,,pochev´´
A jaké je ponaučení milé děti? Nevěřte všemu co se říká o dobrých trpaslících a konfliktu mezi elfy a trpaslíky... je to úplně jinak..
// pardon za trochu nesmyslné věty, ale dal sem si na to pár panáčků, samotného mě totiž překvapilo to, že konflikt mezi elfy a trpaslíky není pravdivý.... je to trochu jinak. Mimojiné bych dvoum hráčům co hrají jistého trpaslíka a elfa doporučil aby zkusili víc hrát postavu a né sebe... chápu že jste možná kamarádi ale to neznamená že vaše postavy jsou taktéž.. nebudu zveřejňovat jména ale zkuste se nad tím zamyslet....
Jednoho krásného dne si elfka vyjde do přírody, svírá v ruce luk a ostražitě se rozhlíží. Ucítí jakýsi podivný zápach a tak zbystří. Rozhlédne se a co nevidí... smradlavého trpaslíka. Docela znervózní, protože jak je známo... trpaslíci a elfové se moc nemusí.. Cvhíli ho pozoruje a pak se snaží schovat, hned potom co trpaslík vytáhne sekyru. Schová se za malý kopeček do křoví, ale trpaslík ji najde... náhle se objeví statný elf, v ruce svírajíc luk a na zádech dvě pochvy s meči. Elfce se trochu uleví, protože si najivně myslí že ji elf ochrání před trpaslíkem. Elf však dává větší pozornost jejímu obnaženému tělu, slintá nad jejím spúodním prádlem a krásným tělíčkem. Co se nestane.. z trpaslíka a elfa se najednou vyklubou dva přátelé Elfka je ještě více vyděšená a omdlí. Trpaslík řádně zkontroluje její spodní část těla a jakmile se elfka celá zmatená probere tak ji chytne. Elf z ní strhne šaty a vrhne se na ni. Elfka holt omdlí znova. Trpaslík se otočí a čeká na elfa až dokončí to co započal. trpaslík si náhle začne stěžovat nordovi na to že viděl dva elfy trtkat ( asi to zle pochopil, netrtkali, elfka byla mimo a byla znásilněná, ještě si směšně stěžuje když sám pomohl elfovi ji znásilnit) ... Jakmile elf dokončil svou výpravu do elfího lůna, vrhl se spolu s trpaslíkem na dva vlky a šli oběvovat tajnosti jiných krajů, světů a ,,pochev´´
A jaké je ponaučení milé děti? Nevěřte všemu co se říká o dobrých trpaslících a konfliktu mezi elfy a trpaslíky... je to úplně jinak..
// pardon za trochu nesmyslné věty, ale dal sem si na to pár panáčků, samotného mě totiž překvapilo to, že konflikt mezi elfy a trpaslíky není pravdivý.... je to trochu jinak. Mimojiné bych dvoum hráčům co hrají jistého trpaslíka a elfa doporučil aby zkusili víc hrát postavu a né sebe... chápu že jste možná kamarádi ale to neznamená že vaše postavy jsou taktéž.. nebudu zveřejňovat jména ale zkuste se nad tím zamyslet....