Page 1 of 1

ZAseklá postava

Posted: 11:55 13. Jun 2007
by steel_martin
Nějak se mi zasekla postava v Karathě v přístavu na východu lokace.. nepomáhá relog ani soustavné třesení s monitorem.
Pravděpodobně chyba tilesetu nebo nějaký neviditelný placeable?

Posted: 13:12 13. Jun 2007
by Michal
Když se mi zasekla postava, tak mi často fungovalo tohle: Relognul jsem se a už během nahrávání mapy jsem držel šipku dopředu, většinou mě to pustilo :) Ale neříkám, že to musí fungovat. Ale neboj, tvoje postava tam nezůstane :)

Posted: 17:23 13. Jun 2007
by Sylmael
Chyby tilesetu a obcas aj nedokonalost enginu a zly test kolizie hrac->tileset/placeable. Stalo sa mi parkrat ze som sa zasekol pri strome (tusim velky dub ktory ma tie zelene kamene ci co to je u korenov). Ak nejaky spoluhrac do teba strci ked si zaseknuty, tak sa da odtial dostat.