Page 1 of 1

predmet - kostky

Posted: 19:03 14. Jun 2007
by Sylmael
Predmet sluziacii na hadzanie kostkami v hre je bugnuty. Chyba sa tam vosla mozno po preklade z anglictiny do cestiny. Taktiez je to nejak cudne prelozene nezda sa vam? Lebo ja som sa z toho menu kolkokrat nevedel vysomarit. Stalo sa mi uz tiez, ze som chcel hodit na vsimavost a namiesto toho mi kostka hadzala na perform.

Posted: 19:05 14. Jun 2007
by Daanri
jj v preklade bude urcite chyba bo to hadze na rozne divne dovednosti.

Posted: 19:16 14. Jun 2007
by Sylmael
Mozno ano mozno nie. Niekedy to funguje normalne. Potom to zbugne a ked menu zatvorim a opet aktivujem kostku ide vsetko normalne zas. A inokedy to blbne v kuse. Kostky su asi tiez cez Z-Dialog system robene?