Page 1 of 1

Doupě rozkoše

Posted: 20:19 14. Jun 2007
by Zyga
nechtěj žádný prachy, dám tu možnost jak je za tim 100zl., ale zlato nemizí.

Posted: 20:40 14. Jun 2007
by Sylmael
Nadhera. :)

Posted: 20:42 14. Jun 2007
by steel_martin
V tom případě bych to přejmenoval na Doupě nekonečné rozkoše..

Posted: 20:45 14. Jun 2007
by Sylmael
To si presne trafil nazov. Image

Posted: 20:55 14. Jun 2007
by Zyga
Hele bacha, když se jim nebude platit mohly by nastat existenční potíže a co bych pak měl jinýho dělat? Strašná představa :shock: .